• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Пандемія перевірила нас на стійкість», — дружківська підприємниця Наталя Леонова

Родина підприємців Легченкових: «Пасту люблять всі!»

фото:
фото: "Восточный вариант"

Виготовлення крафтової пасти стало початком сімейної справи.


Катерина та Олександр Легченкові з Маріуполя започаткували власний бізнес з виготовлення крафтової пасти за авторськими рецептами, передає «Бізнес-Схід».

У  рамках проєкту «Купуй маріупольське» історію родини розповідає «Восточный вариант».

Родина Легченкових поки тільки починає свій бізнес. Виготовлення пасти було хобі Катерини і її чоловіка Олександра. Результатами свого захоплення Легченкові пригощали рідних, друзів і знайомих. Пізніше Катерина з Олександром вирішили оцінити ринок і зрозуміли, що крафтова паста — це новинка, унікальний продукт, який може сподобатися людям.

«Сподіваюся, у нас вийде прищепити любов до пасти та багато хто оцінить її, як прекрасний варіант в меню для сімейних, душевних застіль, не гірше ніж в Італії. До речі, з пасти можна приготувати багато ресторанних страв швидко і легко! Це одна з її переваг», - вважає Катерина.

Свою продукцію сім'я продає через інтернет по всій Україні, відправляючи пасту «Новою поштою». Сім'я готує сочевичну, гречану, нутову, кукурудзяну пасту, а також додає різні трави, що робить продукцію ще більш унікальною.

«Співробітників у нас немає, поки це сімейне хобі, яке приносить невеликий прибуток, який ми вкладаємо в розвиток. Ще дуже багато треба змінити, щоб говорити про найманих співробітників. Ми робимо пасту на звичайній машинці ручного типу, заміс тіста теж поки вручну, але нам допомагають наші діти, так це по-справжньому сімейна справа», - розповідає Катерина.

Сировину для свого виробництва жінка шукає в українських інтернет-магазинах, в Україні широкий вибір різних видів борошна. На карантині сім'я обмірковувала, як можна поліпшити виробництво і що потрібно зробити, щоб поліпшити власну справу після карантину. Найбільша мрія - знайти приміщення і спеціальне обладнання для виробництва пасти.

«Наші рецепти повністю авторські, в них ми робимо акцент на додавання борошна різних злакових, бобових і круп. Ми хочемо прищепити любов наших клієнтів до різних видів борошна, через те, що різне борошно по-своєму корисне. Дітей так складно навчити любити їсти деякі крупи й бобові, а пасту люблять всі», - вважає Катерина.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Пандемія перевірила нас на стійкість», — дружківська підприємниця Наталя Леонова