• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ФОП припинив діяльність: коли подається звіт та сплачується єдиний внесок

У Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol успішно працює онлайн-школа

фото: 1991 Mariupol 
фото: 1991 Mariupol

Випускники програми стажувань проходять ІТ-практику на підприємствах Маріуполя.


За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» Центр розвитку стартапів 1991 Mariupol три місяці тому розпочав програму стажувань для тих, хто хоче працювати в ІТ-галузі, розповідають на сторінці Проєкту у Фейсбук, передає «Бізнес-Схід».

Заявки на участь подали 160 претендентів, з них 33 увійшли до програми, щоб отримати професію в ІT.

«Програма стажувань — унікальна. Спочатку ми планували лише курс лекцій, але майже одразу вони переросли у повноцінну онлайн школу, навчання в якій безкоштовне. Зараз вже створили 135 занять за трьома напрямами підготовки, 28 менторів всеукраїнського рівня та 33 стажисти, повністю готові до працевлаштування у сфері ІТ», — розповіла проєктна директорка Центру розвитку стартапів 1991 Маріуполь Єва Бєльченко.

Учасники програми отримали два блоки знань. Перший вміщує вміння за одним з обраних напрямків — розробка в JavaScript, продуктовий менеджмент або маркетинг ІТ. Другий розвиває soft skills — навички, які допоможуть бути успішним у будь-якій сфері. В умовах карантину учасники програми успішно пройшли усі заняття віддалено.

Важливий компонент програми — влаштування на стажування кожного учасника на підприємства з ІТ-сегментом. Стажисти мають змогу не лише зануритись у виробничий процес, але пройти його за підтримкою Центру 1991 Маріуполь. Куратори допомагають комунікувати з роботодавцем та консультують молодого спеціаліста за необхідності.

«Програма стажувань стала логічним продовженням навчання на факультеті комп’ютерних наук. Мене завжди цікавила сфера IT, де можна створити та успішно реалізувати нову ідею. Наш куратор і лектор по JS дав настільки багато класної інформації, яка допомогла мені не тільки просто дізнатися щось нове, а й зробити непогану курсову роботу для університету», — поділився студент, учасник програми стажувань Артур Голубець.

Стажування на підприємствах Маріуполя триватиме до початку серпня. Учасники програми проходять його у місцевих ІТ-компаніях, міській раді.

Центр розвитку стартапів 1991 Маріуполь зараз готує нову програму стажувань.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • ФОП припинив діяльність: коли подається звіт та сплачується єдиний внесок