Підприємець з Маріуполя під час карантину запустив майстерню виробів зі шкіри

фото: mariupolrada
фото: mariupolrada

Центр підтримки та розвитку МСБ допоміг маріупольцю отримати грант на відкриття бізнесу.


Станіслав Пащенко під час карантину запустив майстерню виробів зі шкіри. Отримати грант підприємцю допомогли в Центрі підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, розповідають на сайті Маріупольської міської ради.

За словами Станіслава, будучи без роботи вирішив спробувати зайнятися власною справою. Спочатку хотів робити та продавати обкладинки на паспорт зі шкірзамінника, але не знайшов майстерні, де роблять принти на ньому.

«Я вирішив спробувати самостійно зробити вироби зі шкіри. Замовив матеріал, подивився відео в інтернеті. Мені сподобалося, і я вирішив розвиватися в даному напрямку », - розповідає Станіслав.

Він створив свою сторінку в Instagram, але для розвитку необхідно було обладнання. Бізнесмен вирішив спробувати виграти грант від ПР ООН. Але виникли труднощі зі створенням бізнес-плану. Тоді хлопець звернувся в Центр підтримки та розвитку МСБ. Тут надали всебічну допомогу. Допомогли написати бізнес-план, відредагували заявку, допомогли підготуватися до презентації, проконсультували з питань оподаткування.

У підсумку, Станіслав зміг отримати довгоочікуваний грант. Зараз він продає вироби своїй майстерні через Instagram, Facebook, міжнародні онлайн-платформи. У планах — найняти співробітників і працювати з іншими матеріалами.