Мінцифра презентує освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців»

cea1d373c1d9ce56a8e85625a4a77c0c
cea1d373c1d9ce56a8e85625a4a77c0c

Серіал спрямований на розвивиток навичок потенційних та діючих підприємців.


31 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запускатиме освітній серіал «Фінансова грамотність для підприємців» на платформі Дія.Бізнес.

Мета освітнього серіалу — розвивати навички потенційних та діючих підприємців для управління фінансами під час створення та розвитку власної справи.

Підготовка освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці міжнародних партнерів в рамках чотирирічного проєкту IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні», який реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Освітній серіал охоплює теми:

Вибір правової форми підприємства та податкової системи

- Що таке виручка

- Обговорюємо операційні витрати

- Що таке EBITDA підприємства та чому вона важлива

- Говоримо про операційний прибуток та чистий прибуток, і як їх рахувати

- Чим відрізняються прибуток і гроші

- Чому прибуток не дорівнює грошам і що таке «касові розриви»

- Що таке баланс і чому він важливий

- Навіщо потрібна фінмодель та її різні сценарії. 

- Що таке точка беззбитковості

Серіал унікальний тим, що в ньому будуть розглянуті основні аспекти управління фінансами не тільки в теорії, а і на практиці. Під час серіалу потенційні та діючі підприємці зможуть отримати доступ до корисного шаблону фінансової моделі та крок за кроком в excel разом з експертом у відео зможуть побудувати основні фінансові показники на реальному прикладі і потім адаптувати цю модель до свого бізнесу.