• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Соціальні підприємці Донбасу можуть отримати грант на розширення своєї справи

Українські виші можуть запустити курси інноваційного підприємництва: як це зробити

Фото: theconversation.com
Фото: theconversation.com

Мінцифра, Міносвіти і YEP запускають курс з інноваційного підприємництва в українських університетах.


Міністерство цифрової трансформації України спільно зі стартап-інкубатором YEP, Міністерством освіти і науки України, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів запровадить в українських університетах курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» в рамках проєкту «Підприємницький університет».

Пілотний проєкт «Підприємницький університет» розпочнеться вже у вересні 2020 року. Його мета — розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України. 

На першому етапі проєкту в пілотних університетах країни буде впроваджено навчальну дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами». 

Уже в першому семестрі 2020-2021 навчального року викладачі університетів пройде попереднє навчання за тематикою курсу (онлайн 26-28 серпня), навчальна програма буде інтегрована в університетах в рамках наявних дисциплін або як предмет на вибір, а викладачі курсу отримають постійну підтримку експертів та менторів YEP. 

Передбачається, що під час курсу студенти створять власні стартап проекти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди матимуть шанс отримати індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проекту.

Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університет Штату Північна Кароліна (США), Університет Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

Університети, що візьмуть участь у пілотному проєкті, надалі отримають можливість участі в наступних етапах проєкту «Підприємницький університет».  

Щоб приєднатися до програми, уповноваженим особам від університетів необхідно до 15 серпня заповнити анкету: https://forms.gle/7jCJY9nPRjApdqhG9

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Соціальні підприємці Донбасу можуть отримати грант на розширення своєї справи