Нові тарифні плани Нафтогазу повністю покривають потреби бізнесу і населення

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Нові тарифи для бізнесу і населення від "Нафтогазу": в чому їх відмінність.


Група Нафтогаз пропонує для бізнесу тарифи «Річний», «Квартальний» та «Місячний», які допомагають сформувати портфель закупівель і повністю вдовольнити потреби у природному газ.

Про це повідомляє пресслужба НАК “Нафтогаз України”.

Тариф «Річний» найкраще підходить для газопостачальних компаній (газзбути): врахування середнього профілю за п'ять років, прив'язка до щоденних котирувань газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, постоплата, подекадна оплата).

З вересня 2020 року тариф «Квартальний» буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. куб. м у рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент заключення угоди на біржі та буде незмінною весь квартал, а газ буде постачатись рівними частинами протягом кварталу.

Тариф «Місячний» доступний у вигляді лоту до 50 тис. куб. м на УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ у рамках тарифу «Місячний» можна з поставкою у поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

“Нафтогаз готовий постачати природний газ всім учасникам ринку в Україні і максимально закрити потреби в ресурсі. Для цього ми підготували пропозиції різних обсягів, із прив'язкою як до європейських хабів, так і до української біржі. Ми працюємо з різними видами оплати - передоплата, постоплата, подекадна оплата, щоб кожен клієнт міг обрати зручний для себе спосіб”, - підсумував директор дивізіону “Нафтогаз Комерція” Віллем Коппульс.

Для населення доступні два тарифи:

- за умовами «Місячного» тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається наступного місяця після поставки;

- за умовами «Річного» тарифу, ціна та розрахунковий обсяг споживання газу фіксується під час заключення договору. Споживач щомісяця сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а у випадку, якщо використає менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його рахунок.