• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Кабмін дозволить виробникам засобів індивідуального захисту експортувати продукцію

Підприємці спільно з медиками запускають сучасний кол-центр на Донеччині

фото: Ганни Петриченко
фото: Ганни Петриченко

Підприємці Донеччини активно переходять на інший рівень взаємодії з державними установами.


Громадська організація «Український Донецький Куркуль», до якої входять підприємці Донеччини, впроваджує грантовий проєкт «Створення комунікаційно-координаційного центру зв’язку між КНП «Центр первинної медичної допомоги Бахмутської районної ради» та мешканцями Бахмутського району» в сфері медичних послуг в Бахмутській громаді.

Підприємці Донеччини активно переходять на інший рівень взаємодії з державними установами. Саме тому і вирішили допомогти медикам створити комфортні та сучасні умови в Бахмутській громаді.

Завдяки спільним зусиллям Бахмутської РДА, підприємців Донеччини та медиків, розпочав свою роботу кол-центр у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради.

Така послуга стала вкрай необхідною для населених пунктів Бахмутського району, бо створення кол-центру  — вимога часу, мета якого поліпшити якість обслуговування клієнтів, доступність інформації, отримання оперативної інформації, що особливо важливо під час карантину.

Особливість роботи первинної ланки медицини Бахмутського району полягає у тому, що амбулаторії, фельдшерські пункти та адміністрація розташовані на далекій відстані один від одного від 20 до 60 км.

Головний офіс кол-центру буде розташований у місті Бахмут, а також налічуватиме чотири філіали у Часовому Ярі, Світлодарську, Сіверську та Миронівському.

Керівникам медичних організацій доводиться одночасно вирішувати масу завдань. Не завжди установа має достатню кількість вільного персоналу, готового в будь-який час доби відповідати на дзвінки.

Для того, щоб мешканці громади отримували швидку та якісну медичну послугу, 10 диспетчерів кол-центру за єдиним номером телефону:

- записуватимуть на прийом до лікарів усіх амбулаторій;

- прийматимуть виклики;

- надаватимуть інформацію про графік роботи всіх лікарів Центру та, перелік документів, необхідних для укладення декларацій або отримання довідок;

-  розкажуть про особливості проходження профілактичних оглядів, графік прийому аналізів у кожній амбулаторії, де проводять щеплення;

- нададуть перелік аптечних закладів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки»;

- допоможуть записатися на прийом до свого сімейного лікаря та отримати іншу довідкову інформацію.

«Реалізація цього проєкту має на меті знизити соціальну напругу та раціонально використовувати час як лікарів, так і населення, — розповідає очільниця ГО «Український Донецький Куркуль» Ганна Петриченко. — Вже не потрібно стояти в черзі та витрачати дорогоцінний час. Тим більше, що  у часи пандемії COVID - 19 необхідно зменшити скупчення людей. Кожен тепер має можливість отримати послугу або консультацію в чітко назначений час. В умовах вірусної пандемії — це вкрай актуально».

Ганна Петриченко зазначає, що наразі імплементують дві складові. По-перше, це закупка необхідного обладнання для роботи кол-центра: IP-телефонія, сучасні засоби зв’язку, комп’ютери, а також створення комфортних умов роботи операторів. По-друге, це навчання навичкам комунікації на тренінгах.

Цей проєкт реалізується ГО «Український Донецький Куркуль» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Кабмін дозволить виробникам засобів індивідуального захисту експортувати продукцію