У Маріуполі виготовляють ковбаси за європейськими рецептами

фото: Проєкт USAID
фото: Проєкт USAID

Щоб розпочати власну справу, переселенка з Донецька продала автомобіль.


Світлана Стефківська (це за її прізвищем назвали торгову марку «STEFANI») переїхала з родиною з Донецька у 2014 році. Там залишила бізнес та нерухомість. Про це повідомляє Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

На новому місці усе починала спочатку — без грантової підтримки, але з великим бажанням. Щоб розпочати справу, Світлана продала автомобіль. На ці гроші її команда з трьох людей придбала перше обладнання – коптильну камеру на 250 кг продукції. Ще частину грошей позичали, також взяли кредити на холодильну камеру та професійні сковороди.

Виготовляти м'ясо і ковбаси почали у 2019 році. Зараз в орендованому виробничому приміщенні виготовляють п'ятдесят видів ковбас та інших смаколиків з м'яса. Сировину (свинину, курятину) закуповують у місцевих фермерів.

Ковбаси й копченості роблять за європейськими рецептами – виключно з м’яса, без штучних барвників, з додаванням ароматних спецій. Щодня у цеху виготовляють 150 кілограмів продукції.

«Після запуску нашого цеху у жовтні торік, вперше ми вийшли з продукцією на місцевий ринок. Люди оцінили нашу ковбасу – так ми отримали перших клієнтів. За кілька місяців почався карантин. Потрібно було терміново переналаштуватися на продажі онлайн», - розповідає Світлана Стефківська.

У соціальних мережах фермерка зі своїми колегами створила сторінки – почали продавати онлайн, коли ринки не працювали навесні.
Нещодавно на Local Farmer Fest у Маріуполі фермери продали усю продукцію. Маріупольці охоче купували натуральні м’ясні смаколики та брали контакти виробників.

«Фестиваль був неймовірний. Ми привезли на нього різну ковбасу і копчене м'ясо. Прямо на фестивалі смажили домашню ковбасу. Ми побачили, що люди готові купувати натуральне, що вони цікавляться фермерською продукцією. Це надихає працювати далі», - сказала пані Світлана.

У планах «STEFANI» - розширення виробництва і виготовлення сиров’ялених ковбас. Колишня бухгалтерка, пані Світлана зараз не уявляє свого життя без м’ясних смаколиків. Тому у свої 63 роки щоранку поспішає до цеху – смажити, коптити та надсилати замовникам натуральні ковбаси від «STEFANI».

«Це важко, щодня ця справа потребує багато роботи, ентузіазму. Але я навчатися новому, це захоплює мене», - говорить Світлана Стефківська.