• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Ароматне захоплення»: на Донеччині набуває популярності пряничний бізнес

ЄС та ПРООН запускають школу місцевого економічного розвитку на Сході України

фото: fauxels / Pexels
фото: fauxels / Pexels

Громади навчатимуться ефективно планувати та впроваджувати політику з місцевого економічного розвитку.


Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні спільно з громадською організацією «ДЕСПРО» запустили Школу місцевого економічного розвитку на Сході України, яка має на меті допомогти громадам ефективніше планувати та впроваджувати політику з місцевого економічного розвитку, використовуючи інноваційні підходи та інструменти.

Школа передбачає навчання 60 представників та представниць органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та місцевого бізнесу пілотних громад Донецької та Луганської областей за напрямами: сталий економічний розвиток; гендерна рівність у місцевому самоврядуванні; маркетинг територій; фінансові інструменти місцевого розвитку; міжмуніципальне співробітництво; ефективне управління ресурсами громади, а також створення та організація послуг водопостачання в громаді.

Координаторка компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич наголосила, що економічне зростання громад є визначальним для повноцінного втілення реформи з децентралізації влади та забезпечення сталого розвитку на місцевому рівні.

«Ми раді, що громади Донеччини та Луганщини отримають можливість покращити власні знання, спрямовані на посилення ефективного управління та у довгостроковій перспективі зможуть просувати інклюзивні та стійкі економічні рішення», – додала пані Рудич.

Навчання допоможе представникам громад ефективніше планувати місцевий розвиток, створювати нові робочі місця, розширювати місцевий бізнес та поліпшувати якість життя у своїх громадах.

По закінченню навчання представники громад візьмуть участь в ознайомчих візитах до об’єднаних громад інших областей України, аби засвоїти успішні практики місцевого економічного розвитку.

Запуск школи відбувається у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Ароматне захоплення»: на Донеччині набуває популярності пряничний бізнес