Вперше в Україні: на Донеччині провели масштабний онлайн-екскурс для шукачів роботи

фото: Донецький центр зайнятості
фото: Донецький центр зайнятості

Донецький обласний центр зайнятості провів профорієнтаційний вояж.


27-28 жовтня відбувся інформаційний захід «Профорієнтаційний вояж центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України», організатором якого виступив Донецький обласний центр зайнятості.  Онлайн-екскурс пройшов у форматі відеоконференції на платформі ZOOM та одночасно транслювався у соціальній мережі Facebook.

Під час відеоконференції представники десяти центрів професійно-технічної освіти з різних куточків України розповіли про свою діяльність. Присутні дізналися про професії, якими можна оволодіти у ЦПТО, матеріально-технічну базу кожного центру, умови проживання під час навчання тощо.

У профорієнтаційному вояжі взяли участь понад 1000 клієнтів Донецької обласної служби зайнятості. Окрім цього, до онлайн-трансляції, яка проводилась на офіційній сторінці ДОСЗ у Facebook, долучилося ще майже 5000 глядачів.

Кожен учасник мав можливість поставити запитання та отримати відповіді від кваліфікованих спеціалістів.

Переглянути запис відеоконференції «Профорієнтаційний вояж центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України» можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=l_4M6S9Wjgw&t=5s.