У Маріуполі розробляють стартап для пошуку роботи у декретній відпустці

фото: Проєкт USAID
фото: Проєкт USAID

На Донеччині розробляється сайт, який допоможе мамам з маленькими дітьми знайти роботу під час декретної відпустки.


За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” у Центрі розвитку стартапів 1991 Mariupol Артем Новиков працює над стартапом MomForMom. Артем бере участь у програмі інкубації.

Це буде ресурс (сайт), який допоможе мамам з маленькими дітьми знайти роботу під час декретної відпустки. Ідея його створення виникла у подружжя з Києва Артема та Анастасії Новикових.

Родина має маленьку дитину, також провела опитування серед знайомих з дітьми дошкільного віку. З’ясували, що кожна жінка, яка доглядає маленьку дитину, готова працювати в середньому по чотири години на день. Також багато опитаних жінок не розуміються, як знайти віддалену роботу.

“На нашому сайті будуть розміщуватися вакансії та замовлення від тих компаній, які дружньо ставляться до молодих батьків і можуть дати їм можливість заробити. На MomForMom жінки зможуть самі шукати вакансії та замовлення, а також завантажити своє резюме, щоб їх знайшов роботодавець”, - говорить розробник стартапа Андрій Новиков.

Також на сайті планують пропонувати курси та тренінги для тих, хто хоче навчитися чогось нового.

Артем створив групу у Фейсбуці, публікує у ній просвітницьку інформацію, вакансії, які можуть зацікавити мам у декреті, ставлення до працевлаштування такої категорії працівниць в інших країнах. Зараз вона нараховує понад 80 учасників.

“У часи епідемії, коли світ стрімко змінюється, багато компаній підлаштовуються під це. Зараз у тренді віддалена робота, робота фрілансером. Це чудова можливість для мам з дітьми знайти таку роботу або підвищити свої компетенції. Крім того, залучені як фрілансерки, у майбутньому ці жінки можуть стати для компанії найбільш лояльними працівницями. На моє переконання, це цікаво як пошукачам роботи , так і роботодавцям”, - каже Артем.

Долучитися до спільноти у Фейсбуці можна за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/279908666419507

Свій стартап Артем Новиков представить 11 грудня на EAST COAST: IT Investment Forum. Тоді ж відбудеться випускний програми інкубації у 1991 Маріуполь. На ньому учасники програми презентуватимуть одинадцять стартапів.