• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Предприниматель из Покровска помогает жителям Донетчины до 30% экономить на электроэнергии

В Уряді розповіли, як підтримають бізнес і громадян в разі жорсткого карантину

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Що чекає на підприємців під час жорсткого карантину.


На засіданні Кабміну прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, на що можуть розраховувати ФОПи, юрособи та громадяни у разі жорсткого карантину, повідомляє sud.ua.


У ході засідання Кабміну 2 грудня прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, на що можуть розраховувати ФОПи, юрособи та громадяни у разі жорсткого карантину.

Для підтримки людей, які можуть втратити доходи в разі більш жорсткого карантину, передбачається надання 8 тисяч грн одноразової допомоги. Дія програми поширюється як на ФОПів, так і на громадян, які працюють як наймані працівники.

За розрахунками Мінекономіки, на таку допомогу зможуть розраховувати 1,2 млн українців.

Також передбачена програма для збереження робочих місць.

Підприємцям, які скорочують час роботи співробітників під час вимушеного карантину, пропонується надавати до 8 тис. грн на кожного такого співробітника.

На одноразову компенсацію за ЄСВ для найманих працівників зможуть розраховувати 120 тис. осіб. Це юрособи, яким буде відшкодовуватися одномісячне ЄСВ, яке розраховується як середнє значення за останні 10 місяців сплаченого таким підприємцем внеску в бюджет.

Також передбачено погашення податкового боргу громадянам, які мають борг до 3600 грн. Хоча це і невелика сума, але в загальному це буде значна сума для держави.

Звільнення ФОПів першої групи від сплати ЄСВ та єдиного податку. Фактично 200 тисяч таких ФОПів будуть звільнені від сплати.

«Всі ці інструменти будуть використані в разі впровадження більш жорсткого карантину. Президент уже подав до парламенту відповідні законопроєкти», - сказав Шмигаль.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Предприниматель из Покровска помогает жителям Донетчины до 30% экономить на электроэнергии