«Щаслива, бо роблю якісний і смачний продукт», — підприємниця із Запоріжжя

фото: Проєкт USAID
фото: Проєкт USAID

М’ясні делікатеси власного виробництва із Запоріжжя підкорюють споживачів.


Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» розповідає успішну історію створення власної справи підприємниці Наталії Мотрич із Запоріжжя.

Родинна справа для Мотричів почалася кілька років тому.

«Діти дуже люблять ковбасу, але я не хотіла купувати її в магазині. Вирішила зробити власний продукт - натуральний і смачний. Першою нашою ковбасою був суджук. Пам'ятаю досі, який він вийшов – тоненький, не дуже красивий, але дуже смачний. Діти усе з'їли. Потім друзів пригостили. І саме вони почали казати нам, що це можна продавати. Натуральний і смачний продукт люди придбають. Такі слова дали нам надію, ми з чоловіком почали виготовляти ковбаси на продаж», - згадує Наталія початок свого підприємництва.

До цього родина працювала у Національному заповіднику «Хортиця» – Ярослав був екскурсоводом, Наталія – касиркою. Кілька років тому Наталія пішла вчитися на кухаря. Практику проходила в одному з ресторанів Запоріжжя.

Після успішних спроб із виготовлення ковбаси на кухні вдома і натхненних відгуків друзів Ярослав і Наталія звільнились із основних місць праці та стали підприємцями. Обладнали цех і заснували власну торгову марку – Правдиві м'ясні делікатеси.

М'ясо для виробництва родина Мотричів купує у місцевих фермерів. Рецепти для ковбас та інших м'ясних делікатесів Наталія використовує лише власні. Цим і пишається.

«Рецепти інколи мені сняться, інколи приходять у транспорті, на тренінгах. Я це все записую, потім втілюю на кухні», - каже Наталія.

Гордість фермерки – ковбаса «Дрогобицька». Її жінка відтворила за старовинними рецептами, які привезла з Дрогобича. Звідти родина переїхала до Запоріжжя у 1999 році.

Усю продукцію продають онлайн.

У період карантину кількість замовлень зросла, адже клієнтам по Запоріжжю підприємці доставляли замовлення безкоштовно. Також цей час використали для опанування нових виробів – крім сиров'яленої ковбаси, зараз виготовляють на замовлення ще й варену.

На фестивалях Local Farmer Fest у Бердянську та Маріуполі родина познайомилася з іншими крафтовими виробниками Сходу України та вирішила співпрацювати. Зараз у кооперації з ними готує нові смаколики до новорічних та різдвяних свят.

«Це будуть набори – ковбаса, чай, медові смаколики. Зараз готуємо корпоративне замовлення до дня святого Миколая. Сподіваюся, люди оцінять. Я щаслива, коли до нас повертаються клієнти та кажуть, що наша ковбаса дуже сподобалася, хочуть купити ще для рідних, друзів. Саме це надихає працювати далі. Ми робимо якісний та смачний продукт і пишаємося цим», - каже Наталія.

Іншою новинкою до свят у фермерів буде ковбаса «Салямі», загорнута у спеції – кунжут, паприку, суміш перців.

Наталія Мотрич вірить, що успіх приходить до тих, хто любить свою справу і вкладає у свій продукт частинку душі.