• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Розрахунки через Приват24, Монобанк, Liqpay прирівняні до банківських операцій — НБУ

Креативний простір для молоді «Арт-коворкінг» відкриває школу шиття на Донеччині

фото: #СхідМожливостей
фото: #СхідМожливостей

У Краматорську готуються розпочати школу шиття та створять колекцію одягу.


Креативний простір для молоді «Арт-коворкінг», який створений у Краматорську (Донецька область) за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», за допомогою спільнокошту зібрав гроші на придбання нового швейного обладнання.

Зараз організатори простору – члени громадської організації «Шифт» – готуються закупити нове професійне обладнання для шиття.

«Ми зібрали 37 тисяч гривень через спільнокошт, ще 30 тисяч - отримаємо від партнерського проєкту. Маємо 67 тисяч на обладнання. За ці кошти придбаємо дві промислові швейні машини, розпошивальну машину для обробки трикотажу, вишивальну машину. Також ми плануємо купити розсувний манекен, щоб моделювати на ньому одяг різних розмірів», - говорить менеджерка простору Олена Кучерук.

Обладнання будуть використовувати для нової школи шиття у місті. Там зможуть навчатися як підлітки, так і дорослі. Навчання планують розпочати у лютому 2021 року.

«Багато людей через карантин опинилися вдома, деякі - втратили роботу. Якщо є охочі навчитися шити для власних потреб, ми готові допомогти. Можливо, для когось це стане бізнесом. Наші заняття з молоддю та дітьми довели – усі можуть навчитися шити. До нас приходила восьмирічна дитина, яка пошила сукню. Такі заняття – можливість для багатьох людей навчитися заробляти. Арт-коворкінг - це не тільки про шиття, це - місце для твоєї першої справи - від ідеї до виготовлення, збору команди та перших продажів. У багатьох бізнесах є схожі бізнес-процеси, тож можна використовувати здобуті навички в подальшому. Тут ти команду знайдеш, бо творчі люди тягнуться один до одного і створюють таку атмосферу, в якій ти точно почнеш діяти, створювати креативні речі», - каже Олена Кучерук.

До літа в «Арт-коворкінгу» планують створити нову колекцію одягу. Наразі розглядають кілька ідей. Для створення колекції залучатимуть постійних відвідувачів та нових членів простору.

Пошиті вироби – панами, рюкзаки – можна придбати через сторінку Інстаграм: @made.in.shift

Також цьогоріч планують навчальний візит до соціальних підприємців у різних регіонах України для обміну досвідом.

Простір «Арт-коворкінг» створений, аби навчити молодь Краматорська підприємницьких навичок. У ньому є обладнання для шиття, друку, виготовлення брендованих сувенірів.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Розрахунки через Приват24, Монобанк, Liqpay прирівняні до банківських операцій — НБУ