Завдяки менторській підтримці підприємці Донеччини масштабують свій бізнес у соціальних мережах

Фото надав Антон Труфанов
Фото надав Антон Труфанов

Підприємець із Донеччини знімає відео у ТікТок для свого магазину.


За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» підприємець Антон Труфанов зі Слов’янська (Донецька область) бере участь у програмі менторської підтримки бізнесу. Атон має магазин автозапчастин та станцію технічного обслуговування автомобілів (СТО).

«На цей курс я записався, щоб покращити свої знання у фінансах – вдосконалити знання у податках, обліку, звітності. Давно хотів на такий проєкт, де буде ментор, який підкаже мені, дасть пораду в бізнесі. Cподіваюся, що це сприятиме розвитку моєї справи», - каже Антон.

Менторка Проєкту USAID Олена Набокова порадила підприємцю розвивати онлайн-продаж та знімати відео.

«Я почав знімати відео для TikTok та YouTube. Думав, що то не потрібно людям, але вони почали дивитися, давати відгуки. Також працюю із логопедом, аби краще вимовляти слова. У своїх відео розповідаю, як ремонтувати автомобілі, скільки коштує певна деталь у моєму магазині. Також рекламую свій сервіс – СТО. Так поєдную просвітницьку мету та бізнесову. Маю перші відгуки, питання від клієнтів. Це надихає мене творити далі», - ділиться підприємець.

Також Антон планує розвивати онлайн-продаж та налагодити співпрацю з клієнтами b2b – бізнес для бізнесу.

«Раджу Антону розвивати співпрацю з комунальними організаціями, приватними компаніями. Можна взяти участь у тендерних закупівлях, оформлювати договори з підприємствами регіону. Це значно збільшить продаж запасних частин, різних деталей. Перспективно буде працювати з власниками вантажівок. Усім підприємцям раджу ставити перед собою конкретні цілі та рухатися до них», - говорить Олена Набокова.

Участь у програмі менторської підтримки бізнесу беруть десять підприємців Донецької та Луганської областей. Програма розпочалася у грудні 2020 року і триватиме до 25 лютого 2021 року. Впродовж цього часу підприємці отримають по десять індивідуальних консультацій із масштабування бізнесу, співпраці у форматі b2b, розвитку справи чи переведення її в онлайн.