Приазов’я отримало єдиний туристичний бренд

фото: Проєкт USAID
фото: Проєкт USAID

Слоганом регіону обрали фразу «Колоритне Приазов’я».


За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» “Zruchno Travel” та “Bulanov büro” розробили для Приазов’я єдиний туристичний бренд. Cлоганом регіону обрали фразу «Колоритне Приазов’я».

Під цим брендом просуватимуть чотири райони – Бердянський (Запорізька область), Генічеський та Мелітопольський (Херсонська область) та Маріупольський (Донецька область), а також вторинні дестинації - Бериславський та Каховський райони (Херсонська область).

«Туристичний бренд Азовського регіону є чудовим інструментом позиціонування та просування туристичної дестинації, - розповідає керівник сектору туризму Проєкту USAID Олександр Файнін. - Логотипи і слоган, який обрано переважною більшістю голосів експертів туристичної сфери Приазов'я, можна використовувати для брендування сувенірної продукції, маркування туристичних маршрутів, на інтернет-ресурсах, у транспорті. Маємо за мету збільшити впізнаваність бренду “Приазов'я” не тільки в межах України, але й за кордоном, тому пропонуємо представникам місцевого бізнесу і влади якнайчастіше використовувати логотип та слоган».

Незабаром відбудуться презентації туристичного бренду на національному та обласному рівнях.

Цього року за сприяння Проєкту USAID планується також створення туристичного порталу Приазов’я та серії відеоблогів про туризм регіону.