Чи можуть обидва підприємства використовувати один РРО

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Чи можна застосовувати один РРО двома підприємствами.


Чи можуть обидва підприємства, які об'єдналися для здійснення спільної мети та зареєстровані за однією юридичною адресою використовувати один РРО за раніше встановленою черговістю використання між собою (розподіл тиждень через тиждень, або по парним і непарним числам місяця, або у вихідні та робочі дні тижня)? З таким запитом звернулась юрособа в ДПС.

Податківці нагадали, що для реєстрації РРО подають заяву за формою № 1-РРО.

Після отримання належним чином оформлених документів посадова особа контролюючого органу не пізніше наступного робочого дня проводить реєстрацію РРО шляхом внесення даних до інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС, розміщує в Електронному кабінеті в електронній формі та/або надає (надсилає) суб'єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО за формою № 3-РРО, що засвідчує реєстрацію РРО в контролюючому органі.

Слід зазначити, що формою реєстраційного посвідчення № 3-РРО передбачено зазначення у ньому даних щодо суб'єкта господарювання, зокрема, найменування та податкового номеру.

Таким чином, РРО реєструється в контролюючому органі на конкретного суб'єкта господарювання та його конкретний господарський об'єкт, про що зазначається у реєстраційному посвідченні РРО.

Відповідно, РРО може використовуватись лише тим суб'єктом господарювання, який здійснив його реєстрацію в контролюючому органі.