Крафтові виробники Донбасу запустили вебплатформу продукції

фото: Скажи Cheese
фото: Скажи Cheese

Крафтові виробники Донбасу запустили веб-платформу «Харчовий Кластер Східної України», де представлена продукція місцевих підприємців.


На Сході України створили інтернет-крамничку екологічної продукціїя від молодих фермерських господарств. 

Зазначається, що сайт розробили в рамках виконання програми ПРООН «Підтримка Європейським Союзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» за підтримки Європейського Союзу.

На платформі поки представлені два виробники крафтових сирів – Торська сироварня та Cкажи Cheese.

«Інтернет-крамничка харчового кластеру східної України — де зібрана екологічна продукція від молодих фермерських господарств регіону. Ми дуже ретельно підбираємо крафтові виробництва і уважно стежимо за якістю органічних товарiв», – йдеться у повідомленні.

За 2020 рiк підприємці  обробили близько 4 тисяч замовлень з 85 мiст України.

«Харчовий Кластер Східної України»  є партнерами донецької обласної державної адміністрації, торгово-промислової палати і різних європейських інституцій. Резиденти кластеру розвивають локальні виробництва, підтримують місцевих фермерів та представляють регiон на гастрономiчних iвентах.

Зокрема Торська сироварня розміщена в мальовничому місці, поряд зі Слов’янським курортом та сосновим лісом.

Власник Торської сироварні Андрій Кравченко розповів, що на створення вироварні його надихнули сироварні, побачені в Європі. Справжній майстер, закоханий у свою справу, він дуже переймається якістю продукції, постійно вдосконалює технологічні процеси і не перестає вчитися в інших. Андрій звичайний процес дегустації вміє перетворити у цікаву подію, в своєрідне свято.

Нагадаємо, в Україні запустили платформу для крафтових виробників.