• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Фестиваль фермерів у Бердянську зібрав виробників крафтової продукції чотирьох областей

Завдяки проєкту USAID підприємство зі Старобільська отримало річний портфель замовлень

фото Проєкту
фото Проєкту

Проєкт USAID ініціював програму підтримки бджолярів та виробників обладнання для бджільництва.


Підприємcтво зі Старобільська (Луганська область) отримало замовлення від 150 бджолярів Сходу України на виготовлення вуликів, розповідає Проєкт USAID на своїй сторінці у Фейсбук.

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» ініціював програму підтримки бджолярів та виробників обладнання для бджільництва.

Програма передбачає, що бджоляр купує вулик у виробника за 70% його вартості, 20% компенсує Проєкт USAID, 10 % - знижка виробника.

Після відбору заявок від виробників Проєкт USAID обрав підприємство “Nuсleus”.

Зараз у його цеху “кипить” робота з виготовлення вуликів. Виробник отримав замовлень від бджолярів на 5 500 вуликів із сосни. Це вдвічі більше, ніж на підприємстві виготовили торік.

«Залежно від розміру своєї пасіки та її потреб кожен бджоляр замовив від 20 до 200 вуликів. Наша новинка – “вулики в шип”, які завдяки кріпленню є стійкими до перепаду температур взимку. Оскільки сезон вже розпочався, ці вулики будуть на новий сезон. Це гарна програма, адже про нас, як про виробників, дізнаються більше бджолярів Сходу України, ми маємо портфель замовлень на кілька місяців наперед», - розповів менеджер підприємства Олександр Лагодіч.

Вартість одного вулика - від 1000 до 2300 гривень: ціна залежить від комплектації.

«Така програма від Проєкту USAID дозволяє надати допомогу і бджолярам, і виробникам обладнання для бджільництва. Це дозволить завантажити потужності виробника, а бджолярам допоможе оновити вулики, збільшити їх кількість, що врешті сприятиме розвитку медового сектору Сходу України», - сказав провідний фахівець з розвитку медового бізнесу Проєкту USAID Руслан Марков.

Звернутися до виробника можуть бджолярі Сходу України за телефоном: + 38 066-809-43-50 Олександр.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Фестиваль фермерів у Бердянську зібрав виробників крафтової продукції чотирьох областей