• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємці з Донеччини створюють трав'яні чаї за стародавніми карпатськими рецептами

На Донеччині пройшов широкомасштабний ярмарок вакансій

фото: Донецька обласна служба зайнятості
фото: Донецька обласна служба зайнятості

Під час ярмарку 188 громадян отримали попередню домовленість з роботодавцями про подальше працевлаштування.


З 19 по 23 квітня на Донеччині відбувся загальнообласний ярмарок вакансій «Відкриваємо нові горизонти разом!». Захід проводився з метою прискорення працевлаштування незайнятого населення, оперативного задоволення потреб роботодавців у кадрах, підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та можливостей служби зайнятості.

«Незважаючи на карантинні обмеження, ми намагаємося знаходити нові можливості для всебічного інформування населення про послуги служби зайнятості. Саме заходи такого формату допомагають в умовах карантинних обмежень роботодавцям знайти собі працівників, а пошукачам – роботу з гідними умовами праці та зарплатою», – говорить директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Захід пройшов у кожному місті та районі регіону в дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM. Цьогоріч у кожному центрі було представлено 3 онлайн-локації: «Відкритий діалог», «Свідомий вибір – професійний успіх» та «Нові можливості».

Під час них учасники поспілкувалися з роботодавцями та ознайомляться з актуальними вакансіями, отримали консультації з профорієнтації від фахівців центрів зайнятості. Також вони дізналися про професійне навчання у закладах освіти регіону, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

У ярмарку взяли участь понад 300 роботодавців та майже 2 000 безробітних. А завдяки онлайн-трансляції заходу на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у Facebook (bit.ly/3tgUifw) було залучено ще понад 25 000 учасників. За результатами ярмарку 188 громадян отримали попередню домовленість з роботодавцями про подальше працевлаштування.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємці з Донеччини створюють трав'яні чаї за стародавніми карпатськими рецептами