• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Для Кабміну підготували ініціативи щодо підтримки малого та середнього бізнесу

Віталій Маслаков із Добропілля отримав кредит під 5% річних на розвиток приватного медичного центру

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

Підприємець із Добропілля отримав кредит на розвиток приватної клініки.


Підприємець Віталій Маслаков із Добропілля (Донецька область) отримав кредит під 5% річних на розвиток приватного медичного центру AnVita_clinic

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» кредит видали Western NIS Enterprise Fund та Ощадбанк у рамках проєкту «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України».

Сума кредиту складає 600 тисяч гривень. Ці гроші підприємець планує вкласти у закупівлю обладнання та відкриття лабораторії для проведення клінічних та біохімічних аналізів.

«Ми часто чуємо від людей, що вони мають потребу отримати результати аналізів якомога швидше, адже при деяких захворюваннях час відіграє дуже велике значення. Тому вирішили відкрити цей напрям, - розповів Віталій Маслаков. - Зараз починаємо ремонт приміщення, за кредитні гроші закуповуємо обладнання та будемо оформлювати ліцензії на роботу лабораторії. Сподіваюся, що за три місяці, зможемо надавати людям послуги лабораторних досліджень. На сучасному лабораторному обладнанні, яке ми закупимо, аналіз крові можна зробити за 30 хвилин, це значно економить людям час, адже не потрібно їхати вдруге за результатом, витрачати гроші та час на дорогу».

Віталій Маслаков разом із партнером Андрієм Гончаровим розвиває клініку з 2020 року. Зараз центр надає послуги проведення ультразвукової діагностики внутрішніх органів, також у ньому приймають педіатр, дитячий гастроентеролог, терапевт, невропатолог, є послуги масажиста. У разі потреби тут організовують приїзд спеціалістів з обласних центрів.

«Якщо ми маємо запит від клієнтів на консультацію кардіолога, мамолога чи дитячого хірурга, то організовуємо такий візит. До нас йдуть не лише жителі Добропілля, приїжджають із сусідніх міст та селищ – Білицького, Білозерського, Новодонецького, селищ Криворізької, Шахівської громади. Ми завжди намагаємося допомогти клієнту, який має потребу в консультації, шукаємо контакти колег, адже тоді клієнт обов’язково повернеться, буде довіряти нам. Саме так, на мою думку, потрібно формувати стосунки у бізнесі», - сказав Андрій Гончаров.

У планах – відкрити денний стаціонар на базі приватної клініки.

Нагадаємо, кредити за проєктом «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» отримали «Друкарський дім» з Краматорська та “Veterano Pizza” з Маріуполя.

Проєкт WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» має обсяг 100 000 доларів та впроваджується Western NIS Enterprise Fund за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Cхідної України».

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Для Кабміну підготували ініціативи щодо підтримки малого та середнього бізнесу