Для молоді Донеччини організували загальнообласний захід «Знайдемо роботу разом!»

фото Цетру зайнятості
фото Цетру зайнятості

В Дружківці молоді пропонували роботу та формували кадровий резерв.


Бахмутський міський центр зайнятості сумісно з навчальними закладами та молодіжними центрами Бахмутського району провели ярмарок вакансій для молоді «Знайдемо роботу разом!». Захід відвідали більше 150 молодих людей, серед яких випускники навчальних закладів та зареєстровані безробітні.

Під час фесту представники роботодавців презентували свої підприємства та спілкувалися із претендентами на вакансії. Шукачам роботи були представлені актуальні вакансії Бахмутського району.

Під час проведення заходу випускники Бахмутського центру професійно-технічної освіти наглядно демонстрували свої навички. Оцінювали майстерність випускників експерти з числа запрошених роботодавців. Швацькі вироби заслужили високу оцінку не тільки всіх присутніх, а й голови Ради роботодавців, власниці швацького підприємства Ольги Вовк.

Всі підприємства є надійними партнерами служби зайнятості і готові взяти молодь на перше робоче місце. Роботодавці знайомили відвідувачів ярмарку з діяльністю підприємств та професіями, затребуваними в регіоні, демонстрували відео ролики та надавали інформаційні матеріали. В ході заходу учасники Ярмарку мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості, інноваційними напрацюваннями Донецької обласної служби зайнятості.

Під час заходу учасники активно спілкувалися з працедавцями, заповнювали анкети на прийом на роботу, складали резюме. В свою чергу, менеджери з персоналу формували кадровий резерв підприємств з числа випускників, які після отримання диплому можуть до них працевлаштуватися.

На локації «Центр зайнятості в електронному гаджеті» за допомогою планшетів учасники працювали з електронними сервісами служби зайнятості, знайомилися з мапою вакансій та відеорезюме.

На профорієнтаційній локації «Навігатор успішного працевлаштування» профконсультанти проводили для випускників майстер-клас із складання портфоліо та запису відеорезюме. А фото спогади про участь у фесті хлопці та дівчата робили у фотозоні.

Спеціалісти центру зайнятості надавали всім бажаючим консультації з питань складання резюме. Працював сектор самостійного пошуку роботи з інформацією про вільні робочі місця. Шукачі роботи також отримували інформацію щодо професійної підготовки, сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх працевлаштуванню.

«Цього року я закінчую професійний ліцей. Сьогодні поспілкувалася з представниками машинобудівного заводу, мене записали до кадрового резерву. Я впевнена в своєму майбутньому працевлаштуванні», – поділилася своїми враженнями випускниця Анастасія Гетьманська.