Любов до кави та фінансів: історія бізнесу переселенки з Маріуполя

Фото: PostEat
Фото: PostEat

Фінанси завжди були пристрастю Надії Чепайкіної. В тому, що інші часто вважають нудним та незрозумілим, вона завжди бачила порядок та прогнозованість, яка її захоплювала.


Пандемія COVID-19 боляче вдарила по жіночому гастробізнесу, левова частка якого зосереджена в роздрібній торгівлі та секторі послуг. Тоді як великі промислові виробництва, де переважно домінують чоловіки, продовжували діяльність, мікро- та малі гастропідприємства, драйверами яких в Україні є жінки, в реаліях пандемії часто стояли перед дилемою — «бути чи не бути».

Портал PostEat розповідає історії підприємниць зі сфери харчових індустрій, які в часи кризи обрали саморозвиток, рух уперед та взаємодопомогу. Завдяки цьому вони не лише подолали наслідки коронакризи, а й вийшли з неї сильнішими. Серед них — Надія Чепайкіна. 

«Мене цікавило все, що пов'язане з підприємствами та їх діяльністю. Після закінчення університету я працювала на великому заводі економістом. Потім пішла в декрет, де почала думати, що мені потрібна якась така робота, яка дасть мені свободу дій та думок», — згадує Надія.

Ще однією пристрастю Надії були танці, тому першим її особистим проєктом став продаж товарів для хореографії. Але, на жаль, у 2014 році Надія з родиною були вимушені виїхати з Маріуполя до Дніпра, залишивши позаду вже достатньо успішний бізнес.

Після переїзду та народження третьої дитини Надія все частіше думала про новий бізнес. Як і з танцями ідея народилася зі ще однієї пристрасті - кави.

«Я люблю каву і все, що з нею пов'язане. Особливо ті хвилини, коли ти можеш зробити собі чашку кави й відпочити, ні про що не думаючи. Для мам це особливо цінно. Тому в мене з'явилася мрія створити затишне комфортне місце для людей, які живуть в щоденній метушні та рутині. Щоб вони могли піти в красиве місце, сісти, відпочити й набратися сил», — розповідає підприємниця.

Як досвідчений фінансист Надія почала з цифр - підготувала детальний бізнес-план, прорахувала точку беззбитковості та склала бюджет. Так з поєднання двох її пристрастей - кави та фінансів - у грудні 2019 року з'явилася кав'ярня ЦИПА specialty coffee.

Команда кав'ярні компактна та ефективна й складається з Надії та її помічника. Основною цінністю закладу Надія називає якість кави, а своєю місією - нести кавову культуру в маси.

«В нас в кав'ярні завжди пахне свіжомеленою кавою. В пріоритеті - тільки найякісніше зерно з Кенії, Ефіопії, Бразилії, Сальвадора та інших країн. Нам щотижня доставляють найсвіжішу 100% арабіку з гірської місцевості, яка на сонці наповнюється неймовірним смаком, через який ми й знайомимо українців зі справжньою якісною кавою», — говорить Надія.

ЦИПА частує кавоманів як улюбленою класикою кави, так і новинками кавових технологій. Зазвичай, в меню кав'ярні близько 15 позицій напоїв, в тому числі «Файна кавуся» — авторський напій закладу.

«Багато людей приходять і просять "американо" - фактично зіпсоване зайвою водою еспресо. Насправді вони просто хочуть велику чорну каву. В таких випадках, щоб клієнти могли дійсно відчути всю гармонію кавового смаку, ми їм пропонуємо альтернативний спосіб приготування кави, наприклад V-60 (заварювання кави за допомогою спеціальної V-подібної воронки - ред.) та розповідаємо про всі особливості. Так ми знайомимо людей зі справжніми кавовими цінностями», — пояснює Надія.

У кав'ярні також можна покуштувати легкі та здорові страви. До речі, десерти Надія замовляє в інших підприємниць з Дніпра, які займаються кондитерськими виробами. Найбільша радість Надії - зустрічати сотні гостей ЦИПИ та частувати їх смачною кавою.

«Кава дарує неповторні хвилини, коли ти можеш зробити відпочити й ні про що не думати. Для мам це особливо цінно, я знаю по собі», — каже підприємниця.

По даті відкриття кав'ярні можна зрозуміти, що в спокійному режимі попрацювати вдалося недовго. Вже за декілька місяців у березні 2020 року почався локдаун й кав'ярня тимчасово не працювала. Довелося терміново домовлятися з постачальниками та орендодавцем, повністю переглянути стратегію ведення бізнесу. Багато обладнання було взято на виплату, що не додавало оптимізму ситуації.

Проте любов до того, що вона робить, в поєднанні з багаторічною експертизою у фінансах допомогли Надії не лише зберегти й бізнес, а й досягти беззбитковості в умовах локдаун-економіки. Дуже допомогло те, що вдалося домовитися з власником приміщення й не платити орендну плату під час жорсткого карантину.

«Ми почали зовсім по-новому підходити до витрат підприємства й максимально оптимізували всю розхідну частину. Якщо працювати з фінансами системно й гнучко в межах тижня реагувати коливання бюджету, з'являється шанс "вижити" навіть в найгірші часи», — каже Надія.

Надія каже, що часто бачить, як відсутність базового фінансового планування призводить до невдач малого бізнесу. Під час навчання на Women Biz Days за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» вже навесні 2021 року, вона ще раз переконалася, наскільки потрібними є навички фінансового менеджменту для малого бізнесу.

«Я побачила, що маленькі підприємства часто ведуть свою діяльність інтуїтивно. "У мене є гроші в гаманці, тому я ось це зроблю, ось це куплю." Такий підхід багатьох приводить до краху. Адже сьогодні гроші прийшли, а завтра - ні. Потрібен фінансовий план та бюджет на тиждень, місяць, рік, а не до завтра», — радить Надія.

Women Biz Days надихнули Надію ще глибше розвиватися у фінансах й подумати про свій власний консалтинг. Зараз вона хоче не лише відкрити другу кав'ярню, а й допомагати іншим підприємцям, зокрема жінкам, працювати з фінансами ефективніше та продуманіше.

«Моя порада всім - любити свою справу й вірити, що все вийде. Ніколи не здаватися й не опускати руки. Часи бувають різні, дуже різні, але якщо ти віриш і дієш, то якби важко не було, ти все одно вигребеш», — переконана Надія.