• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • На Донеччині ветерани АТО-підприємці представлять свою продукцію на ярмарку

Виставкова діяльність для бізнесу: підприємців Східної України запрошують на онлайн-курс

Фото: freerangestock.com
Фото: freerangestock.com

Для бізнесу Східної України незабаром стартує онлайн-курс ««Інтернет-виставкова діяльність для бізнесу»: як зареєструватися.


Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує підприємців, представників мікро-, малого та середнього бізнесу із Донецької, Луганської областей та півдня Запорізької області, а також міста Генічеськ (Херсонська область) взяти участь в онлайн-курсі «Інтернет-виставкова діяльність для бізнесу».

Зареєструйтесь на курс і отримайте шанс відкрити нові ринки збуту через участь у професійних виставках, вдосконалити навички ведення успішних переговорів та презентацій, розробити унікальну торгову пропозицію вашого бізнесу.

Цей курс буде корисним для тих, хто хоче:

- навчитись швидко шукати нових партнерів: постачальників, гуртових покупців за допомогою унікальної торгівельної пропозиції;
- отримати практичну допомогу в підготовці комерційних пропозицій та їх розміщенні на спеціальних майданчиках;
- дізнатись про досвід використання бізнес-виставок для просування бізнесу, збільшення продажів та розширення мережі ділових контактів;
- удосконалити навички створення рекламних матеріалів (інформаційних листівок, презентацій, промо- відеороликів, запрошень) та оформлення власних виставкових стендів для участі у виставкових заходах для бізнесу.

Навчання триватиме з 14 вересня до 1 грудня 2021 року.

Участь у програмі – безкоштовна.

Онлайн-курс ««Інтернет-виставкова діяльність для бізнесу» - це:

- 8 онлайн-тренінгів у зручний час: робота з тренерами, обмін досвідом із досвідченими підприємцями та організаторами виставок.
- Індивідуальні консультації від тренерів.
- Нетворкінг, спільне онлайн-середовище учасників для обміну досвідом та підтримки.
- Розробка кожним учасником рекламно-інформаційних матеріалів, плану участі у виставках.
- Одна офлайн зустріч учасників для проведення симуляції участі у виставці та розвитку презентаційних та комунікаційних навичок.

Зі слухачами курсі працюватимуть два тренери: представник компанії з організації масштабних виставок та бізнес-заходів та фахівець, який професійно допомагає компаніям малого бізнесу підготуватися до продуктивної участі у виставках.

Як зареєструватись на курс:

1. Заповніть заявку: https://bit.ly/online-exhibitions.
2. Відповісти на дзвінок менеджера.
3. Отримати запрошення листом та у СМС
4. Підтвердити згоду на участь у курсі «Інтернет-виставкова діяльність для бізнесу» електронним листом у відповідь на запрошення.

Кількість місць у навчальному курсі обмежена. На основі поданих заявок комітет проведе відбір та сформує групу учасників. Учасники, які виконають практичні завдання, отримають сертифікат.

Проведення онлайн-курсу реалізується за адміністративної підтримки об’єднання підприємців – ГО «Взаємодія-Плюс». Із будь-яких питань щодо участі ви можете звертатися на гарячу лінію: (067) 880 3456 чи office@vzplus.org.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • На Донеччині ветерани АТО-підприємці представлять свою продукцію на ярмарку