На Сході України можна буде опанувати професію баристи

фото Проєкту
фото Проєкту

На Сході України будуть навчати професійному приготуванню кавових напоїв.


Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» запрошує жителів Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей на новий курс «Спеціаліст із приготування кавових напоїв (бариста)».

Курс – практичний та розроблений для тих, хто хоче працювати професійним баристою/баристкою.

Учасники курсу вивчатимуть історію кави, її різні сорти, дізнаються про особливості зростання, класифікації та приготування, а також смакові властивості різних видів. Навчаться правильно подавати каву.

Фахівці тренінгового центру навчать всім тонкощам роботи з кавомашиною, кавовим посудом та іншим інвентарем.

Програма навчання:

- Теоретичний вступний курс.

- Каптестінг зерна (Шлях кавового зерна. Походження, збір, обробка та обсмажування. Умови і строк зберігання, правила поводження з кавовим зерном, основні вимоги зовнішнього вигляду і смаку кави).

- Робота з кавовим обладнанням (Догляд за обладнанням. Необхідний інвентар та вимоги до нього. Оптимальний асортимент посуду, його обсяг, властивості і характеристики).

- Приготування класичних кавових напоїв на основі еспресо.

- Приготування альтернативних способів приготування кави.

Навчальна програма складається із теоретичної частини, яка відбудеться онлайн 30 вересня - 15 жовтня та практичної – відбудеться офлайн, у місті Одеса, 18-21 жовтня. Під час навчання учасники курсу будуть використовувати сучасне обладнання, яке відповідає українським нормам та міжнародним стандартам і опанують нову спеціалість для подальшого працевлаштування.

Тривалість курсу – 3 тижні.

Участь у навчанні можуть взяти особи, які проживають в Донецькій, Луганській областях (підконтрольна державі територія), містах Бердянськ, Мелітополь та Генічеськ та хочуть опанувати нову спеціальність .

Участь у курсі безкоштовна. Організатори забезпечують проїзд, страхування, проживання та харчування під час проходження практичної частини курсу. За результатами проходження курсу - кожен учасник отримає сертифікати.

Для участі у конкурсі потрібно пройти реєстрацію за посиланням - https://forms.gle/zoBxsiZu4spHTScq6

Зареєструватись можна до 27 вересня 2021, 20.00 год.

Кількість учасників обмежена. Рішення щодо участі буде прийняте до 29 вересня 2021.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.