Вироби замовляють по всьому світу: через карантин житель Маріуполя перетворив мрію на бізнес

фото Проєкту
фото Проєкту

Маріупольчанин виготовляє вироби зі шкіри, які замовляють по всьому світі.


Карантин підштовхнув жителя Маріуполя Донецької області Станіслава реалізувати свою мрію. Зараз він виготовляє вироби зі шкіри, які роз'їжджаються по всьому світі. Про це повідомляє на сторінці в Facebook "Данська Рада у справах біженців — Данська Група з розмінування" (DRC-DDG).

"Коли через карантин закрили кордони і Станіслав не зміг займатися мореплавством, він вирішив повернутися до давньої мрії — робити щось своїми руками. Вибір зупинився на виробах зі шкіри", — йдеться в повідомленні.

Так, завдяки роликам в інтернеті, він навчився робити базові речі. Першою була обкладинка на паспорт, якою він користується днині. Далі в своїй домашній майстерні в Маріуполі Станіслав створював речі для себе і друзів, потім почав продавати їх за собівартістю.

Коли стало виходити не гірше, ніж в магазинах, продажі пішли в соціальних мережах і на міжнародних майданчиках. Однак для більшого виробництва катастрофічно не вистачало обладнання.

Тоді Станіслав взяв участь в конкурсі грантів від DRC-DDG. За допомогою гранту маріупольчанин придбав техніку — прес для гарячого тиснення і машину для спуску шкіри, яка дозволяє зробити її тоншою. Як зазначається, тонка шкіра критично важлива для виготовлення багатошарових виробів, таких як гаманці і портмоне.

"Вироби Станіслава стали більш якісними. Збільшилася швидкість роботи, що позитивно позначилося на обороті товару і доході. Тепер шкіряні аксесуари від Станіслава роз'їжджаються по всьому світі: США, Південна Америка, Азія, навіть Австралія і Нова Зеландія", — розповіли в DRC-DDG .

Також майстер розвиває окремий напрямок — чохли і футляри для техніки.