• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Хочемо бути причетними до змін»: історії молодих людей, які повернулися з-за кордону розвивати Схід України

На Донеччині ветерани АТО-підприємці представлять свою продукцію на ярмарку

фото з відкритих джерел
фото з відкритих джерел

У Краматорську відбудеться ветеранський ярмарок в рамках Форуму «Ветеран — громаді: потенціал, помножений на довіру».


10-11 грудня 2021 року у місті Краматорськ у Палаці культури і техніки  (площа Миру, 1) з 11.00 до 18.00 відбудеться ветеранський ярмарок в рамках  Форуму «Ветеран — громаді: потенціал, помножений на довіру».

Організатори Форуму активно проводять роботу з підтримки ветеранського підприємництва. Саме тому під час Форуму паралельно будуть працювати інтерактивні майданчики та ветеранський ярмарок.

Свою продукцію на ветеранському ярмарку представлять 11 ветеранів АТО, які успішно започаткували та розвивають власну справу.

Ключовими напрямами  діяльності ветеранів-підприємців є: оптова та роздрібна торгівля, сільське господарство, інформація та телекомунікація, транспортна галузь, розваги та відпочинок, переробна промисловість тощо.

Тому на ярмарці презентують різноманітні товари: крафтову харчову продукцію (сири, молочні та м’ясні вироби), сублімовані ягоди та фрукти, вироби з деревини, новорічні гірлянди, етноодяг, послуги з реставрації товарів мистецтва та багато іншого.

Наприклад, крамниця авторських виробів з деревини Андрія Лисканюка (mastak) познайомить відвідувачів з  дерев’яним посудом: з минулого і з сучасності. https://www.facebook.com/Mastakpoderevu/

А зі своїм виробництвом штучних ялинок та гірлянд познайомить Роман Матвійчук, власник ПП «Ялинка України».

«Українські ветерани — це активні члени суспільства, які розвивають власну справу та рухають світ. А ми зі свого боку готові їх підтримати», — зазначає Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.  

На Форумі «Ветеран — громаді: потенціал, помножений на довіру» піднімуть питання державної та регіональної підтримки ветеранів в громадах, соціального захисту та можливостей децентралізації, впровадження системи переходу від військової кар’єри до цивільної.

Важливими темами для дискусій стануть: розвиток ветеранської політики в громадах, медична і психологічна реабілітація, формування системи переходу від військової кар'єри до цивільної, розвиток ветеранського підприємництва, робота з медіа і молоддю, інше.

Форум ветеранів проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України спільно з ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу» і БФ «Повернись живим».

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • «Хочемо бути причетними до змін»: історії молодих людей, які повернулися з-за кордону розвивати Схід України