Підтримка ветеранського бізнесу від держави: що готує Мінветеранів

фото Бізнес - Схід
фото Бізнес - Схід

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна поспілкувалася із захисниками-підприємцями.


У Краматорську відбувся Форум «Ветеран — громаді: досвід, помножений на можливості». Це перша подія, яка об'єднала учасників бойових дій та громади, в які вони повертаються після звільнення з військової служби. 

Під час проведення заходу ветерани-підприємці представили свою продукцію на ветеранському ярмарку, на який завітала Міністерка Юлія Лапутіна.

«Дуже потужний і мотивуючий ярмарок. Ветеранські бізнеси працюють абсолютно по всій країні: від Карпатських гір до Луганщини, і виробляють цінну та цікаву продукцію. Важливо, що такі підприємництва представлені цілими ветеранськими родинами. Це має бути поширено і підтримано на державному рівні, — наголосила Юлія Лапутіна. — Зараз ми створюємо платформу G2VEI – так званий «OLX для ветеранів», де учасники бойових дій зможуть промотувати свої товари або дізнаватися інформацію про працевлаштування. Також ми започаткували бренд «Створено Захисниками», який популяризує продукцію, виготовлену українськими ветеранами».

Також на Форумі були організовані дискусійні групи, де вирішували, яким чином підтримати ветеранське підприємництво.

Ветерани чекають підтримки свого бізнесу від держави, вони готові працювати відкрито, вкладатися у розвиток громад, але їм дуже потрібна допомога. Саме про це говорили учасники дискусії «Ветеранський бізнес.

Соціальна відповідальність та розвиток» на Форумі ветеранів-2021. До дискусії долучилися і чинні підприємці, і ті, хто лише планує розвиток власного бізнесу.

Форум ветеранів проводився за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України спільно з ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу» і БФ «Повернись живим».