Майстрині крафтових продуктів створили спільноту She Farms

фото Проєкту
фото Проєкту

Жінки-фермерки популяризують жіноче підприємництво та виготовляють екологічні товари.


Жінки-фермерки та підприємниці із Запорізької, Івано-Франківської, Луганської та Полтавської областей об’єдналися у спільноту “She Farms”. Вони популяризують жіноче підприємництво, екологічні товари, а до свят пропонують подарункові бокси.

Наразі спільнота об’єднує близько двадцяти жінок. Вони виготовляють крафтові продукти – мед, шоколад, пастилу, сири, інші смаколики. Частина жінок – постійні учасниці фестивалю Local Farmer Fest, який два роки поспіль проводить Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” у Бердянську та Маріуполі.

До новорічних свят жінки пропонують клієнтам кілька різновидів подарункових наборів. До їх складу входять мед, шоколад, пастила, соус, в’ялені сливи, сухофрукти та інші смаколики.

“У нашій спільноті кілька жінок-пасічниць, які виготовляють мед та продукти з нього, у кожної з нас різний продукт. Ми не створюємо конкуренцію, навпаки, – підсилюємо одна одну. Наприклад, я роблю мед з кизилом, іншими добавками”, – розповідає бджолярка із Запорізької області Наталія Губарєва. Її мед входить до складу подарункових наборів.

Власниця крафтової майстерні шоколадних виробів ”МагНітт” із Запоріжжя Юлія Колєснікова пропонує у наборах шоколад ручної роботи. Він може бути чорний, білий, рожевий, з горішками, фруктами, перцем і навіть сіллю.

“Я вірю, що наша спільнота буде успішною і допоможе кожній учасниці продавати свою продукцію, просувати власну торгову марку”, – говорить Юлія Колєснікова. – Мені цікаво було спробувати себе у кооперації із жінками. Зараз ми думаємо над тим, як далі просувати нашу справу, налагодити логістику та відправляти замовлення клієнтам”.

Жінки вже виконали кілька замовлень до новорічних свят. Зараз думають, як далі просувати свою спільноту та продукцію, яку виготовляють.
Дізнатися більше про спільноту “She Farms” та замовити продукцію можна за посиланням