На Луганщині підприємство виготовляє крем-халву “La Stella” та планує підкорити український ринок

фото Проєкту
фото Проєкту

У місті Сватове підприємство виготовляє крем-халву та планують продавати свою продукцію у супермаркетах.


Товариство з обмеженою відповідальністю “ТОП Лідер” з міста Сватове Луганської області виготовляє крем-халву торгової марки “La Stella”.

У 2021 році компанія отримала від Проєкту USAID консультації із впровадження HACCP – системи безпечності харчових продуктів на виробництві. Впровадивши її, виробники зможуть розширити ринок збуту і продавати свою продукцію у мережі супермаркетів.

Впродовж кількох місяців консультантка з питань харчової безпеки Проєкту USAID Ольга Лучка консультувала виробників. Після цих консультацій на підприємстві розробили та затвердили асортимент продукції, детальний перелік обладнання та інвентарю, графіки обслуговування обладнання.

“Ми виготовляємо новий для українського ринку продукт – крем-халву під власною торговою маркою “La Stella”. Зараз ми продаємо цей продукт представникам малого бізнесу – дистриб’юторам, які працюють у Донецькій, Луганській та Харківській областях. З дистриб’юторами ми уклали договори. Також зацікавлені у тому, щоб продавати крем-халву в інших областях України, в тому числі у мережі супермаркетів, тож вирішили пройти всі етапи впровадження НАССР – системи безпечності харчових продуктів у компанії. Вже впровадили більшість із того, що радила нам консультантка, склали план заходів на 2022 рік, наступного року плануємо співпрацювати із мережами регіональних та національних супермаркетів” – розповідає спеціаліст з економіки підприємства “ТОП Лідер” Сергій Підкуйко.

Крім крем-халви, підприємство виготовляє та продає крупу кіноа (зернова культура), фасоване смажене насіння соняшника. Соняшник вирощують частково на землях господарств – партнерів, які продають його підприємству “ТОП Лідер”. Ще частину насіння соняшника закуповують у інших сільгосптоваровиробників. Також підприємство може надавати послуги з фасування малим виробникам регіону, наприклад бджолярам, та запрошує їх до співпраці.

“Підприємство на початку консультаційної підтримки продемонструвало досить високий рівень впровадження системи НАССР. Важливо не зупинятися на наявних напрацюваннях і постійно удосконалювати як документальний, так і матеріальний аспекти харчової безпеки, щоб підтримувати ефективне управління процесом виробництва”, – прокоментувала консультантка з питань харчової безпеки Ольга Лучка.

Якщо ви є представником малого чи середнього бізнесу і вам потрібна консультація фахівців за Програмою підтримки бізнесу від провідних експертів та консультантів (Програма Rapid Response), заохочуємо зареєструвати Вашу заявку за посиланням.

Вартість консультацій покриває Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”. Консультації надаються на конкурсній основі.