• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • У Слов’янську переселенка з Тореза відновила бізнес й відкрила власний магазин

У Слов’янську переселенка з Тореза відновила бізнес й відкрила власний магазин

В Славянске открылся магазин подарков ручной работы/фото: ФБ Светлана Бабенко
В Славянске открылся магазин подарков ручной работы/фото: ФБ Светлана Бабенко

Після переїзду до Слов’янська Світлана Бабенко поєднала улюблену справу з заробітком і нещодавно відкрила в одному приміщенні майстерню і крамницю “Happy goods”, де виготовляє подарунки ручної роботи.


Цього тижня у Слов’янську з’явився магазин подарунків ручної роботи, повідомляє «Бізнес-Схід». Його відкрила переселенка з Торезу Світлана Бабенко, яка на замовлення виготовляє мило, домашній текстиль та фотоальбоми. 

 Любов до творчості у Світлани була давно, бухгалтер за освітою ще до війни започаткувала свою справу.

«Якось на Новий рік мені захотілося власноруч зробити рідним подарунки. Я прочитала, як роблять мило. У мене вийшло добре. Подарунків  зробила для усіх рідних та друзів, потім вони почали замовляти», - розповіла Світлана Бабенко.

За кілька років у Світлани була своя майстерня, мило продавала через інтернет, останнє велике замовлення до війни було на Крим. До певного часу бізнес був досить налагоджений.

“Коли у Торезі у 2014 році почали стріляти, снаряд влучив у будинок, що поряд з нашим. Вибуховою хвилею зруйнувало мою майстерню, розплавився ноутбук з фотографіями, де були мої роботи”, - з болем згадує жінка.

Взимку 2014-го майстриня переїхала подалі від війни та оселилась у Слов’янську. На новому місці і вирішила відродити свою справу. За три тисячі гривень, які мала, придбала сайт і наново почала продавати вироби. Продажі стали більшими, потрібна була допомога інших людей.

Зараз разом зі Світланою працюють троє людей, які власноруч виготовляють декор, подарунки, шиють на замовлення. Добре продається дитячий текстиль – постільна білизна, м’які іграшки.

“Ми хочемо, аби людина взяла до рук цей подарунок і їй було приємно і тепло на душі, - ділиться Світлана. – Раніше ми робили на замовлення, зараз працюємо, щоб у наявності був товар, який можна роздивитися, також у нас можна побачити, як це виготовляється”.

У 2017 році Світлана подала заявку на грант від ПРООН. Спочатку їй відмовили, але вона була у резервному списку і отримала 52 тисячі гривень, які витратила на швейну машинку, оверлок, набори для скраббукінгу, принтер. Зараз на цьому обладнанні майстриня працює.

Підприємниця планує розвивати свій малий бізнес і вірить, що жителі Слов’янська прийдуть до її майстерні за шматочком щастя і гарного настрою.

“В один момент я зрозуміла, що можна поєднати заробіток і улюблену справу. Це надзвичайно, коли працюєш з душею і даруєш людям красу.”

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новости
  • У Слов’янську переселенка з Тореза відновила бізнес й відкрила власний магазин