• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємці готові об’єднуватися заради розвитку – результати соцопитування серед бізнесу Слов’янська

Підприємці готові об’єднуватися заради розвитку – результати соцопитування серед бізнесу Слов’янська

Среди предпринимателей Славянска провели соцопрос/фото из открытых источников
Среди предпринимателей Славянска провели соцопрос/фото из открытых источников

Протягом вересня у Слов’янську рух “Сильні громади” та організатори ІІ-го Слов’янського економічного форуму провели онлайн-опитування підприємців для визначення найбільш актуальних проблем місцевого бізнесу та пошуку шляхів їх вирішення.


«В опитуванні взяли участь понад 20 підприємців Слов'янська, - повідомляє координатор руху «Сильні громади» Денис Бігунов. – Ми хотіли зрозуміти настрої підприємців та їх готовність до спільної співпраці над покращенням умов для ведення бізнесу у Слов’янську».

За результатами абсолютна більшість, майже 80% опитаних, відкриті до діалогу з владою та готові об'єднувати зусилля з іншими підприємцями заради розвитку бізнес-середовища Слов’янська. Близько 20% респондентів не готові до взаємодії.

На питання про кроки, які підприємці чекають від міської влади, більшість хотіла б бачити створення сприятливих умов для представників бізнесу на місцевому рівні. Також майже 10% вважають, що має бути забезпечена пряма фінансова підтримка підприємців.

Окрім цього, представники ділового середовища Слов'янська найбільше очікують на створення "гарячої лінії" для вирішення проблем підприємців (33,3%) та хотіли би бачити в місті карту комунального майна - 19%.

В питанні оцінки існуючої процедури реєсстрації прав власності думки опитаних розділилися майже порівну. Більшість опитаних все ж задоволені існуючою процедурою. Проте значна частина назвала процедуру незадовільною та такою, що абсолютно не відповідає інтересам підпиємців.

На питання "що, на Вашу думку, заважає розвитку громади (оберіть 3 основних)" підприємці відповіли наступним чином:

Найбільш актуальними проблемами в підприємницькій діяльності учасники опитування назвали нестачу кваліфікованого персоналу, втрату ринків збуту, високі ціни на аренду землі, відсутність кредитування та інші.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • Підприємці готові об’єднуватися заради розвитку – результати соцопитування серед бізнесу Слов’янська