• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • 18 бізнес-проектів підприємців зі сходу України чекають на фінансування від проекту USAID

18 бізнес-проектів підприємців зі сходу України чекають на фінансування від проекту USAID

Визначено бізнес-проекти, рекомендовані для підтримки/фото з відкритих джерел
Визначено бізнес-проекти, рекомендовані для підтримки/фото з відкритих джерел

Завершено розгляд та відбір заявок, які надійшли на конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.


Наприкінці грудня 2017 р. проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» завершив прийом заявок на конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту, повідомляє прес-служба організації.

Стати учасниками конкурсу виявили бажання 106 підприємців з 7 областей України, серед яких представники Донеччини та Луганщини. Це люди, які лише починають свій бізнес-шлях або за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку бажають розширити свою діяльність. І саме підтримка USAID дає таку можливість.

Вже в січні були відібрані 32 заявки, рекомендовані до фінансової підтримки. 18 з них — донецькі та луганські підприємці, які прагнуть відкрити дитяче кафе та міні-птахоферму з вирощування бройлерів, розширити мережу магазинів та швейне виробництво, започаткувати міні-кав’ярню та профілактично-лікувальний центр. Але перед тим, як учасники отримують гранти, на них чекає екологічна експертиза. Буде перевірен вплив підприємницької діяльності на навколишнє середовище та досліджена безпека праці на підприємстві.  

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, необхідних для створення нових робочих місць, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.

Як зазначають самі учасники проекту, підтримка міжнародних донорів сприяє працевлаштуванню та відроддженню підприємницької діяльності в Україні. Особливо це стосується східного регіону. 

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • 18 бізнес-проектів підприємців зі сходу України чекають на фінансування від проекту USAID