Про соціальних підприємців Донбасу створять відеоролики

Фото: blog.gaf.com
Фото: blog.gaf.com

Участь у конкурсному відборі зі створення відео зможуть взяти соціальні підприємці Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей.


Для соціальних підприємців Донбасу створять відеоролики, що популяризуватимуть малий бізнес і соцпідприємництво, повідомляє «Бізнес-Схід».

Команда «КІР» запрошує соціальних підприємців до участі у конкурсному відборі. В анкеті потрібно розповісти про свій бізнес, його соціальну місію та результати соціальної діяльності підприємства.

«У нашої команди є настільна книга “Творча впевненість”, на її обкладинці - ваги, там серце і мішечок з грошима. У житті все повинно бути врівноваженим. Це про соціальне підприємництво, про соціальний бізнес. Ми хочемо підтримати цих людей, створимо для них проморолики. Зараз медіаконтент є популярним, люди дивляться багато відео, сподіваємося, що це допоможе нашим соціальним підприємцям розвиватися далі і загалом популяризує це явище», - розповіла менеджерка цього проекту Олена Кучерук.

За словами організаторів, таких людей, що створюють соціальні бізнеси в Україні, стає дедалі більше. Соціальне підприємництво полягає у тому, що частину прибутку власник бізнесу скеровує на соціальні ініціативи, які сприяють позитивним змінам у суспільстві (в освіті, екології, боротьбі за права людей тощо).

Дедлайн подачі заявки - 18 листопада 2018 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 23 листопада 2018 року. 

Реєстраційна форма для участі доступна за посиланням.

Проект «Kramatorsk Innovation Platform» реалізується ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів» (Free UA) у Краматорську у співпраці з Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок грошей, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.