Ветеран АТО після повернення з війни зайнявся виготовленням ексклюзивних подарунків і мріє відкрити майстерню-крамницю

Ветеран АТО Павло Балабуха зайнявся виготовленням ексклюзивних іграшок / фото зі сторінки Павла у Фейсбуці
Ветеран АТО Павло Балабуха зайнявся виготовленням ексклюзивних іграшок / фото зі сторінки Павла у Фейсбуці

Ветеран АТО Павло Балабуха після повернення з війни, аби подолати наслідки посттравматичного синдрому, зайнявся виготовленням ексклюзивних іграшок із натуральних матеріалів.


Після повернення з війни додому до Білої Церкви ветеран АТО Павло Балабуха почав робити дитячі розвиваючі іграшки, предмети декору та інтер’єру, сувеніри та аксесуари з металу, деревини та кокосового горіха. Про це повідомляється на платформі «РазомGO», передає «Бізнес-Схід».

Спочатку Павло захистив бізнес-план, отримав від держави кошти для початку власної справи. На них придбав станок для обробки дерева, електроінструменти та закупив матеріали, під майстерню переобладнав власний гараж.

«Перші мої вироби були дуже прості  - пазли для дітей з дерева. Вони складались лише з трьох-чотирьох елементів. Це були фігурки слоників, котиків, інших тварин, - зазначає чоловік. - При цьому всі ескізи я придумував сам, кожний виріб малював та вирізав на станку. Трохи згодом роботи ставали більш складнішими , в асортименті з’явилися абетки, складніші пазли, конструктори, балансири, предмети інтер’єру: вішалки для одягу, ключниці, підставки під мобільний телефон тощо».

В роботі Павло Балабуха використовує лише тверді породи дерева: дуб, бук, ясень, також іноді обирає фанеру.

«Серед виробів немає схожих, кожен по своєму індивідуальний. Мені нецікаво робити однакові речі, це не моє, я з задоволенням творю авторські неповторні вироби, намагаючись втілити всі задуми того, для кого цей виріб. В своїй справі я бачу зміст свого життя та своє призначення», - зазначає Павло Балабуха.

Павло Балабуха мріє відкрити в Білій Церкві майстерню-крамницю ексклюзивних подарунків ручної роботи для всієї сім’ї «Пан Кокос», яка буде виглядати нестандарно: складатиметься з зони безпосередньо майстерні та зони продажу готової продукції, відділеними між собою склом.

Фішкою майстерні стане широка різноманітність товарів будь-якої тематики і різних категорій від простих іграшок і предметів декору до прикрас та

елементів інтер’єру. Окрім того, буде запропонована послуга «Сам собі дизайнер»: клієнт зателефонувавши або відвідавши майстерню подарунків, зможе обговорити хендмейд, а також терміни його виготовлення та вартість товару, тобто зможе замовити виріб за індивідуальним ескізом.

«В майстерні працюватимуть учасники  бойових дій в зоні АТО. Буде створено потужний колектив, який, об’єднавшись, буде створювати якісні товари. Кожен з учасників стане частиною великого цілого, а також окремим генератором ідей», - зазначає майстер.

Зараз більша частина роботи виконується в гаражі, і чоловік збирає кошти для обладнання великої майстерні, щоб дарувати дітям радість та реабілітувати інших воїнів АТО.Для втілення своїх ідей у життя чоловік бере участь у краудфандинговій кампанії, де кожен охочий може стати спонсором проекту Павла Балабухи і отримати від нього винагороду у вигляді ексклюзивного виробу ручної роботи.

На створення майстерні Павлові залишилось зібрати понад 31 тисячі гривень. Зробити внесок у розвиток справи чоловіка можна за посиланням.