У Слов'янську відкрився перший в області продюсерський центр

У Слов'янську відкрився перший в області продюсерський центр/фото: со страницы ФБ Александр Хомутов
У Слов'янську відкрився перший в області продюсерський центр/фото: со страницы ФБ Александр Хомутов

Для розвитку талановитих мешканців Донеччини у Слов’янську відкрили продюсерський центр, який буде «виховувати» справжніх артистів.


Ідея створення центру «Ліжко продюсера» належить мешканцю Слов’янська Олександру Хомутову, повідомляє «Бізнес-Схід». У сфері шоу-бізнесу чоловік понад 10 років. Починав з виступів на сцені у ролі ведучого, 3 роки тому заснував власну концертну агенцію.

«Ми зробили ставку на невідомих артистів – привозили у місто тих, кого ще не знали і не бачили, - розповів Олександр. – Ми стали першими на Донеччині, хто організував шоу фарб «Холі». Згодом привезли у Слов’янськ одне з найкращих у Європі лазерних шоу».

 «Багатьом просто не вистачає ідей, як себе можна продати. Якось до нас прийшов барабанщик і ми все думали, як його розкрутити. Ми поєднали гру на барабанах з виступом ді-джея, доповнили це світлодіодними костюмами. Вийшло справжнє шоу, яке зараз має попит», -  зазначив Олександр.

Наразі продюсерський центр – це студія звукозапису та репетиційна база для майбутніх артистів. За словами Олександра, талановитих людей багато, але далі меж міста чи регіона вони не розвиваються.