Громади Донеччини навчать залучати інвестиції

Громади Донеччини навчать залучати інвестиції/фото:lgdc.org.ua
Громади Донеччини навчать залучати інвестиції/фото:lgdc.org.ua

Програма місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», оголоcила партнерські ОТГ, які отримають допомогу в розвитку громад.


До програми увійшли шість областей України, серед яких 79 партнерських громад, повідомляє Донецький центр розвитку місцевого самоврядування.

В рамках Програми будуть впроваджуватися інноваційні інструменти управління земельними ресурсами, також буде залучений кращий досвід ефективного планування їх використання на стратегічну перспективу у 5-10 років.

Представників громад навчать, як залучати інвестиції та отримають консультаційну підтримку з формування бізнес-проектів.

«Спільна робота усіх зацікавлених сторін над розробкою стратегічного бачення розвитку громади дає позитивний результат, тому що враховуються інтереси мешканців, представників бізнесу, органів місцевого самоврядування, -  коментує Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

За словами Колодезного, в результаті навчання громади знайдуть розуміння, куди рухатись далі,  як залучати інвестиції та розвивати сприятливе для підприємництва середовище.