Підприємець з Курахово планує випускати плитку, щоб відновити зруйновану інфраструктуру Донеччини

Підприємець з Курахово планує випускати плитку, аби відновити Донеччину
Підприємець з Курахово планує випускати плитку, аби відновити Донеччину

Олег Жиронкін планує налагодити виробництво плитки та бордюрів, взяти на роботу 10 людей і допомагати у відновленні зруйнованої інфраструктури області.


Підприємець Олег Жиронкін тричі подавав свій проект на конкурс “Український донецький куркуль” і лише на третій раз комісія підтримала його бізнес-план з виготовлення плитки та інших виробів, повідомляє «Бізнес-Схід». 

Підприємцю виділили максимальну суму – 500 тисяч гривень, хоча його проект коштує 1 мільйон 300 тисяч. 

“Я планую придбати спеціальний прес для виробництва плитки, він коштує понад 600 тисяч гривень. Буду робити плитку тротуарну, планую кольорову, бордюри, - розповів Олег Жиронкін. -  Зараз у Курахово відновлюється багато тротуарів, парків, така продукція необхідна для будівництва. Раніше з Донецька возили, зараз із Запоріжжя, Павлограда, це далеко, вартість дорожча”.  

Підприємець має інженерну освіту, раніше працював на підприємстві, яке випускало шлакоблоки, тож особисто слідкуватиме за технологією та якістю плитки.  

“Спочатку плитку планую продавати для потреб Курахово, коли відновлюватимуть Мар’їнку, Красногорівку, і туди будемо возити. Треба відбудовувати зруйновану  інфраструктуру на Донеччині”, - поділився підприємець. 

У перспективі його цех буде виготовляти вібропресовану цеглу, шлакоблок, різні види плитки. Зараз таку продукцію везуть з інших областей, що впливає на ціну.  
 

На роботу у свій цех Олег Жиронкін планує офіційно працевлаштувати ще 9 чоловіків. 

Зараз підприємець очікує виділених грошей за проектом і готує ідеї для виробництва. Частину необхідної суми він докладе із власних заощаджень.