У Слов’янську обговорять можливості створення індустріального парку

У Слов’янську обговорять можливості створення індустріального парку/фото:tribun.com.ua
У Слов’янську обговорять можливості створення індустріального парку/фото:tribun.com.ua

Мешканців Слов’янська запрошують прийняти участь у роботі місцевого виконавчого комітету, під час якого відбудеться обговорення перспективи створення індустріального парку.


Як зазначають в Слов’янській міськраді, створення індустріального парку до цього часу гальмувала підготовка відповідної документації: генплану, схеми зонування, проекту по земельно-господарського використання території міста. Однією з ключових проблем є об’єми фінансування – витрати на підготовку проекту, а потім вже і на саме виконання будівельних робіт.

До того ж Слов'янськ остаточно не визначився і з локацією, де такий парк може бути розміщений. Ще рік тому розглядалася територія колишнього содового заводу.

Невідомо і те, яку галузь будуть активно розвивати у Слов’янську – кераміку, виробництво чи то IT-технології.

Робоча зустріч щодо обговорення майбутніх перспектив відбудеться 12 грудня о 14.00 у залі засідань виконкому Слов’янської міськради.

Під час засідання відбудеться і презентація Стратегії розвитку туризму та курортно-рекреаційної діяльності у м. Слов'янськ в умовах кризи, викликаної наслідками бойових дій.

Заявки на реєстрацію учасників подаються до 12-00 години 11 грудня 2018 року в  Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської ради, м. Слов'янськ, пл. Соборна, 2, каб.202.