За рік у рейтингу інвестиційного розвитку Донеччина піднялась на 15 сходинок

За рік у рейтингу інвестиційного розвитку Донеччина піднялась на 15 сходинок/фото з відкритих джерел
За рік у рейтингу інвестиційного розвитку Донеччина піднялась на 15 сходинок/фото з відкритих джерел

У всеукраїнському рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя нинішнього року Донеччина посіла 2 місце за напрямком «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця», тоді як у минулому році займала лише 17 сходинку.


«Сьогодні у Донецькій області відбувається активне поліпшення соціально-економічного стану регіону», - повідомляє прес-служба Донецької ОГА.

За три роки регіону вдалося залучили понад 3 млрд грн міжнародної технічної допомоги.

Збільшилися на Донеччині і показники по експорту до країн ЄС: за 9 місяців 2018 року зростання становить понад 23% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

В загальній стратегії розвитку регіону особливу увагу приділено підтримці малому бізнесу та  його інвестиційному розвитку.
Так, в рамках конкурсу «Український донецький куркуль» профінансовано понад 200 бізнес-проектів, за якими буде створено близько 760 нових робочих місць.

Для залучення додаткових коштів для реалізації проектів на Донеччині створено інтерактивну карту проектів соціально-економічного розвитку.

«В карті зібрано більше 8 тис. проектів, що дозволять потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, організаціям міжнародної технічної допомоги, громадськості отримувати повну інформацію про інвестиційний потенціал області», - йдеться в повідомленні.

Ознайомитись з картою можно за посиланням.