«Головне – це віра у свої сили та любов до своєї справи»: на Донеччині обговорили можливості і перспективи розвитку бізнесу

Фото: Фейсбук Донецької ТПП
Фото: Фейсбук Донецької ТПП

Можливості та перспективи сталого розвитку бізнесу підприємці Донеччини обговорили сьогодні у Краматорську.


«Малий та середній бізнес Донеччини стає сильнішим завдяки своїй самостійності та ініціативності. Саме ви, підприємці, закладаєте сьогодні фундамент нової економіки України», - наголосив віце-президент Донецької ТПП, голова Регіональної ради підприємців в Донецькій області Максим Ануфрієв.

Сьогодні у ході тематичних дискусій представники малого та середнього бізнесу регіону дізналися про підтримку України з боку ЄС та можливості для МСП проекту FORBIZ, зміни в структурі платників податків в Донецькій області, пропозиції «Ощадбанку» для бізнесу, повідомляє прес-служба Донецької торгово-промислової палати.

Також учасники заходу говорили про доступ до фінансових ресурсів для малого і середнього підприємництва. Йшлося про грантову програму Донецької ОДА «Український донецький куркуль», різноманітні програми допомоги для МСБ від ПРООН, USAID та Міжнародної організації з міграції (IОМ), ЄБРР.

Такі теми зацікавили не лише представників МСБ, а і регіональних та національних органів державної влади, міністерств та профільних відомств, регіональної ТПП, бізнес-асоціацій і громадських організацій, міжнародних організацій.

Підприємці-учасники заключної тематичної дискусії поділилися своїми історіями успішних справ і прийшли до висновку, що головне в бізнесі – це віра у свої сили та любов до своєї справи.

Конференція стала майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв’язків та ділових контактів.