Під час заходу учасники можуть дізнатися про соціальне підприємництво, познайомитися з його бізнес-моделями, відвідати презентації успішних соціальних підприємців, повідомляє “Бізнес-Схід” з посиланням на сайт Фонду Східна Європа
“На конференції можна дізнатися про доступні інформаційні, освітні та фінансові ресурси для відкриття і розширення власного соціального бізнесу, познайомитися з діючими соціальними підприємцями в рамках їх бліц-презентації; дізнатися про особливості відкриття соціального підприємства на основі громадської організації та діючого бізнесу”, – повідомляють організатори.
Зареєструватися на конференцію можна до 28 серпня 2019 р. за посиланням.
Конференція відбудеться 13 вересня у Маріуполі з 9:00 до 18:00.
Участь у конференції є безкоштовною.
Організатори покривають витрати на проїзд та проживання учасників з цільових областей проекту (Донецька, Одеська, Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська).