Підприємці Маріуполя долучилися до Всеукраїнської бізнес-ініціативи

Фото: Фейсбук
Фото: Фейсбук "Маріупольської асоціації підприємців"

"Маріупольська асоціація підприємців" стала членом національної адвокасі-кампанії, щоб на державному рівні відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу.


Підприємці з усієї України прагнуть діалогу з представниками влади. Щоб відстоювати свої інтереси, сформували шість питань, які хочуть розглянути на державному рівні. Зокрема, вони стосуються зменшення податного навантаження на фонд оплати праці запровадження безпаперових технологій, розслідування економічних злочинів, проведення відкритих конкурсів на керівні посади та інші, повідомляє «Бізнес-Схід».

«Ми вважаємо, що до представників малого бізнесу в Україні мають дослухатися. Наприклад, навантаження на фонд оплати праці у підприємця величезне, багато хто зі звітністю не може впоратися, інші сплатити усі податки, - розповів голова НДО “Маріупольська асоціація підприємців” Дмитро Чичера. – Виконання пункту зі зменшення навантаження на фонд оплати дозволить бізнесу працювати по-білому, нести усю відповідальність перед державою».

Також Дмитро Чичера сподівається, що у Маріуполі місцева влада дослухатиметься до представників малого бізнесу, які готові долучатися до різних соціальних проектів.

Зараз до Всеукраїнської бізнес-ініціативи долучилися представники 50 бізнес-асоціацій, які представляють підприємства з різних регіонів України. Свої пропозиції підприємці планують обговорити з різними державними структурами.

Поділитися своїми ідеями стосовно підтримки малого бізнесу можна до 10 січня за адресою: businessvoice.in.ua. Також сюди може долучитися як асоціація, так і підприємець.