В Україні обраний найкращий бізнес для інвестицій

В Україні обрано найкращий бізнес для інвестицій/фото з відкритих джерел
В Україні обрано найкращий бізнес для інвестицій/фото з відкритих джерел

Українські аналітики обрали бізнес, вкладання в який на сьогодні є найбільш перспективними.


Бізнес-експерти радять підприємцям звернути увагу на ринок функціональних напоїв, повідомляє businessua.

Сьогодні більшу частку цього товару привозять з-за кордону. Маючи високу вартість, в Україні напої стрімко втрачають попит.

Сьогодні вітчизняні виробники випускають тільки вітамінні напої, а всі інші види цієї продукції завозять в країну виключно з-за кордону. При цьому основні обсяги поставок йдуть з Іспанії, Бельгії та Польщі.

За підсумками 2018 року обсяг ринку функціональних напоїв скоротився на рекордні 7%.  У той час, за кордоном попит на такий товар стрімко росте. Наприклад, у США і Західній Європі на одну людину припадає близько 100 л ізотоніки щорічно, а в Україні лише 0,05 л.

Тож, у українських виробників з'явилася можливість збільшити частку на ринку -  розширити асортимент і наростити кількісні показники випуску.

Для довідки: Функціональні напої - це загальна назва напоїв, збагачених різними фізіологічно функціональними харчовими інгредієнтами (вітамінами, макро- і мікроелементами, харчовими волокнами, пробіотиками, окремими амінокислотами, жирними кислотами, фосфоліпідами, біологічно активними добавками, екстрактами різних трав і рослин), які позитивно впливають на організм людини.