У минулому році профінансовано більше 80 проектів «куркулів»

У минулому році профінансовано більше 80 проектів «куркулів»/фото:ДонОДА
У минулому році профінансовано більше 80 проектів «куркулів»/фото:ДонОДА

У 2018 році в рамках програми ДонОДА з розвитку малого та середнього бізнесу «Український донецький куркуль» профінансовано 81 проект на загальну суму 35,07 млн гривень.


В рамках програми підтримки малого бізнесу на Донеччині створено 334 робочих місця, повідомляється на сторінці у Фейсбук голови ДонОДА Олександра Куця.

Всього за минулий рік було проведено 5 конкурсних відбори «куркулів». На розгляд комісії подано 343 проекти на загальну суму 145,4 млн гривень. Але фінансування отримають лише 24 відсотки з них.

«Більшість проектів потребують доопрацювання і не проходять відбору членів конкурсної комісії», - зауважив Олександр Куць.

Фінансування програми у минулому році відбувалося за формулою 70 на 30 (70 – обласний бюджет, 30 - місцеві). Сума співфінансування з місцевих бюджетів склала близько 10 млн гривень.

Підтримувати розвиток малого підприємництва в Донецькій області планують і надалі. За словами голови ДонОДА, конкурсні відбори програми «Український донецький куркуль» продовжаться і в 2019 році.