На Донбасі було викрито дві нелегальні автозаправки

Фото: pmg.ua
Фото: pmg.ua

На Луганщині викрито дві нелегальні заправні станції.


Співробітники оперативного управління ДФС під час проведення заходів в межах операції «Акциз-2019» у січні 2019 року виявили 2 незаконних автогазових заправних пункти, які працювали на території Луганської області. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Встановлено, що мешканцями 2 районних центрів області було організовано незаконну діяльність зі збуту скрапленого газу за готівку без наявності визначених законодавством дозвільних документів на право розташування та функціонування автогазових заправних станцій, а також без наявності документального підтвердження походження та якості газу.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 20 тис. літрів скрапленого газу на суму понад 300 тис. грн та обладнання, яке використовувалося у незаконній діяльності, загальною вартістю 850 тис грн.

За порушення порядку провадження господарської діяльності відносно порушників складено 2 адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.