• You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • З військовослужбовця в підприємця: ветерани АТО опановують бізнес-середовище

З військовослужбовця в підприємця: ветерани АТО опановують бізнес-середовище

Наприкінці 2018 року відбувся курс з розвитку підприємницької діяльності для ветеранів АТО/фото: Українська соціальна академія
Наприкінці 2018 року відбувся курс з розвитку підприємницької діяльності для ветеранів АТО/фото: Українська соціальна академія

Наприкінці 2018 року відбувся перший етап річного курсу розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей.


Програма Української Соціальної Академії  покликана допомогти  ветеранам АТО відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей, повідомляє «Бізнес-Схід».  

«До участі у навчанні були запрошені військовослужбовці та члени їх родин», - повідомляє прес-служба академії. – Отримували бізнес-знання й мешканці Донбасу, які прагнуть відкрити власну справу».

На першому етапі учасники програми вчилися складати бізнес-план, знайомились з практичними  кейсами та розвитком професійних навичок з менеджменту, фінансового планування, маркетингу, лідерства, права.  Кілька занять було присвячено вивченню юридичних засад оформлення бізнесу, ознайомленню з методами управління командою та дослідженню грантових можливостей.

Готувати майбутніх соціальних  бізнесменів допомогли досвідчені викладачі та підприємці, серед яких ветерани АТО, які вже мають успішні бізнес-проекти, відомі українські маркетологи, спеціалісти з комунікацій, створення стартапів та інші.

«Вже в січні поточного року студенти програми  починають активно працювати над своїм бізнес-планом разом з менторами. Після даного етапу майбутні підприємці матимуть опрацьований з менторами бізнес-план власного проекту», - йдеться в повідомленні.

Далі, у травні 2019,  учасники курсу підприємництва представлять свій бізнес-план перед експертною групою на місцевому рівні. П'ять кращих проектів будуть обрані в кожному місті як переможці грантів.

 Фінальна церемонія нагородження відбудеться  у червні 2019 року в Києві. З 10 фіналістів регіонального відбору, які презентують свій бізнес-план в столиці, буде обрано чотири найкращі соціальні проекти.  На цьому етапі  кожен переможець  отримає  1500 доларів США для старту.

Повідомляється, що програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців у червні-вересні 2019 року.

  • You are here:
  • Бізнес-Схід
  • Новини
  • З військовослужбовця в підприємця: ветерани АТО опановують бізнес-середовище