На малих підприємствах України розвиватимуть фінансову грамотність

Торгово-промислова палата України підписала меморандум/фото: зі сторінки Фейсбук Генадія Чижикова
Торгово-промислова палата України підписала меморандум/фото: зі сторінки Фейсбук Генадія Чижикова

Торгово-промислова палата України підписала меморандум про співробітництво з Німецьким Фондом ощадних кас з міжнародного співробітництва щодо впровадження нових послуг для малого бізнесу.


Поштовхом для взаємодії з Німеччиною стала велика кількість запитів від мікро та малих підприємств стосовно пошуку фінансових інструментів підтримки бізнесу, повідомив у себе на сторінці в Фейсбук президент ТПП України Генадій Чижиков.

Він зауважив, що це стосується не тільки пошуку та отриманню фінансових ресурсів, а ще й ефективного використання, звітності, виду фінансового інструменту тощо.

На днях ТПП України підписала меморандум про співробітництво з Німецьким Фондом ощадних кас з міжнародного співробітництва.

«Буде впроваджено нову послугу в системі торгово-промислових палат України, а саме «розвиток фінансової грамотності для малих та мікро підприємств», - зауважив Генадій Чижиков.

Наразі вже розробляється стратегія, дорожня карта та плани роботи на 2019 рік.

До відома: Фонд ощадних кас з міжнародного співробітництва Німеччини працює в Україні на замовлення Федрального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини в контексті реалізації широкого спектру діяльності, пов’язаної з фінансовою освітою, відповідальним банкінгом і захистом прав споживачів