На Луганщині створено більше двох тисяч нових робочих місць

На Луганщині створено більше двох тисяч нових робочих місць/фото: з відкритих джерел
На Луганщині створено більше двох тисяч нових робочих місць/фото: з відкритих джерел

На Луганщині у рамках програми розвитку підприємництва у 2018 році 136 підприємців отримали гранти та створили 2095 нових робочих міст.


Розширити власний бізнес та створити нові робочі місця здебільшого підприємцям Луганщини вдалося завдяки співпраці з міжнародними організаціями та участі у грантових програмах, які діють на території області, повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Всього у 2018 році отримали гранти 136 підприємців: 99 – від DRC, 27 – від NRC та 10 – від ПРООН.

Умови участі в грантових програмах та можливості для своїх проектів мешканці Луганщини можуть дізнатися в базі даних інвестиційних ресурсів області «Зручно. INVESTBASE».

У співпраці з міськими та районними центрами зайнятості в регіоні було проведено 557 навчальних семінарів, тренінгів, у яких взяли участь більше 8 тисяч мешканців Луганщини. За курсом «Основи бізнес-планування» 48 осіб започаткували власну справу.

Для підтримки представників малого та середнього бізнесу та розвитку підприємництва в Луганській області діє 9 бізнес-центрів та 13 інформаційно-консультативних установ. Ще 20 консультативно-дорадчих органів з питань розвитку підприємництва діють при міських радах міст обласного значення та райдержадміністраціях.

Як зазначається у повідомленні, для ведення комерційної діяльності підприємницьким структурам передано в оренду 235 вільних приміщень комунальної власності загальною площею 104,9 тис. м2.

Активну участь підприємці Луганщини брали і у регіональних замовленнях. До участі в них було залучено 878 представників малого та середнього бізнесу. За результатами укладено 2 014 договорів на загальну суму 259,2 млн гривень.