Жителька Олександрівки реалізувала давню мрію та зайнялась бізнесом

Підприємниця з Олександрівки Галина Світлична/фото: з особистого архіву Галини
Підприємниця з Олександрівки Галина Світлична/фото: з особистого архіву Галини

Мешканка Олександрівки Галина Світлична, яка вже багато років займається рукоділлям, перетворила хобі з плетіння та шиття на бізнес, започаткувавши власну справу.


За фахом Галина повар-кондитер, але практично все життя пропрацювала продавчинею продовольчих товарів, повідомляє «Бізнес-Схід».

Останнім часом жінка виконувала сезонні роботи на місцевому  інкубаторному підприємстві. Такий нестабільний графік підштовхнув її шукати нову роботу і кардинально змінити життя.

Поза професійною діяльністю у вільний час Галина вже багато років захоплювалась шиттям, плетінням гачком і на спицях та ремонтом одягу. Вона створювала гарні речі для власної родини та знайомих.

Скільки себе пам’ятає, жінка бажала працювати на себе, але не вистачало  фінансових ресурсів, щоб розпочати бізнес. Залишившись без роботи, Галина звернулась до Олександрівського районного центру зайнятості. Налаштована на започаткування власної справи, вона почала діяти – закінчила курси «Підприємець-початківець», де набула необхідних знань для впевненого старту.

«Важко було зробити перші кроки. Інколи я вагалась, бо клієнтська база поки що не дуже розвинена, оскільки у Олександрівці я мешкаю всього 3 роки. Але у майбутнє я крокую з оптимістичним настроєм», - розповідає підприємниця.

У листопаді минулого року Галина захистила бізнес-проект та отримала одноразову допомогу по безробіттю на започаткування власної справи. Гроші вона витратила на покупку оверлоку та матеріалів: ниток для шиття і плетіння, тканин, аксесуарів.

Облік доходів та витрат підприємниця веде самостійно. І хоча заказів ще не дуже багато, податок сплачує вчасно.     Поки жінка працює вдома, реалізує готові вироби через знайомих та за допомогою «сарафанного радіо».

«При виготовленні продукції я використовую тільки натуральну сировину, якісну тканину, яка після прання не втрачає кольору, а  рекламу мені вже роблять покупці моєї продукції», - ділиться Галина.

Найближчим часом підприємниця планує розширяти клієнтську базу, збільшувати обсяги виробництва та продавати вироби через Інтернет. Також Галина мріє про власну крамничку або навіть мережу магазинів і невеличкий цех, де шитиме верхній одяг для споживачів різного віку, який реалізовуватиме до магазинів області оптом.